REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Sopro zaprasza na grilla

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 22 sie 2016 11:45
Sopro zaprasza na grilla
fot. Sopro
Sopro zaprasza na grilla
Sopro zaprasza na grilla
Sopro zaprasza na grilla

Sopro - producent chemii budowlanej - zaprasza glazurników na profesjonalne grillowanie. Cykl wydarzeń łączy program szkoleniowy z  wspólnym biesiadowaniem.

REKLAMA

Pierwsze, wrocławskie spotkanie rozpoczęło się szkoleniem, w trakcie którego Eksperci Sopro zaprezentowali, jak wykonywać prace na tarasie w oparciu o systemy drenażowe, jak dobrać produkty spełniające wymagania prac w tak newralgicznych miejscach, a także jak należy odpowiednio przygotować podłoże, jakich zapraw klejowych używać do prac glazurniczych i w jaki sposób wykończyć poszczególne elementy tarasu.

– Dodatkowo, w trakcie żywiołowej dyskusji i zadań praktycznych przedyskutowaliśmy najczęściej popełniane błędy wykonawcze i trudności, na które napotykają Profesjonaliści podczas codziennej pracy. To był cenny moment wymiany doświadczeń i dzielenia się swoją wiedzą z innymi Uczestnikami spotkania – mówi Piotr Kalinowski z firmy Sopro.

Po części szkoleniowej, Uczestnicy wzięli udział w pokazie profesjonalnego grillowania i wspólnym biesiadowaniu, a pierwszych 30 – stu Uczestników otrzymało pakiet atrakcyjnych i przydatnych gadżetów Sopro.

Kolejne spotkania z cyklu Profesjonalne Grillowanie z Sopro odbędą się w:

Białymstoku 25.08

Szczecinie 31.08

Przeźmierowie 02.09

Poznaniu 09.09

Gdyni 09.09

Częstochowie 16.09

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA