REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Spa i wellness - wyposażanie i projektowanie wśród tematów Sport Invest

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 16 marz 2016 14:32
Spa i wellness - wyposażanie i projektowanie wśród tematów Sport Invest
fot. MTP

W maju bieżącego roku, wraz z Targami FIT-EXPO, odbędzie się nowe wydarzenie – Forum Infrastruktury Sportowej SPORT INVEST! Rozmowy na temat „sportowego otoczenia” będą miały miejsce w Poznaniu, w dniach 20-22.05.2016 r.

REKLAMA

Wydarzenie skierowane jest do architektów i projektantów, właścicieli i kadry zarządzającej hotelami, pensjonatami, ośrodkami Welless i SPA, sanatoriami, ośrodkami i klubami sportowymi, basenami i akquaparkami a także do inwestorów instytucjonalnych i prywatnych, oraz przedstawicieli samorządów terytorialnych, którzy planują budowę lub modernizacje obiektów sportowych - od boisk piłkarskich, stadionów, poprzez baseny, ośrodki wypoczynkowe, parki sportowe po obiekty SPA & Wellness.

Wśród tematów poruszanych na forum będą też zagadnienia związane z wyposażeniem ośrodków Wellness i SPA czy projektowaniem takich miejsc. 

Do spotkań z Wystawcami zaproszono profesjonalistów decydujących o modernizacji istniejących obiektów sportowych, hotelarskich, Spa & wellness czy inwestycjach w nowe obiekty o charakterze wypoczynkowym, sportowym i rekreacyjnym.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA