Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Spotkania b2b z ukraińskimi przedsiębiorcami dla branży sanitarnej

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 25 lis 2014 08:22
Spotkania b2b z ukraińskimi przedsiębiorcami dla branży sanitarnej
fot. Flickr, Vladimir Yaitskiy

5 grudnia br. odbędzie się spotkanie b2b z firmami z Ukrainy. Organizatorzy zapraszają przedsiębiorców z branży drzewnej, budowlanej, spożywczej, IT i browarniczej, a także produkcji i dystrybucji artykułów sanitarnych, ogrodniczych, odzieżowych, obuwniczych i opałowych.

REKLAMA

Na wydarzenie zaprasza Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Spotkania b2b odbędą się w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości wspólnie z UNDP projektu "Wspieranie MSP na obszarach dotkniętych katastrofą w Czarnobylu poprzez rozwój lokalnej infrastruktury otoczenia biznesu".

Szczegółowe profile firm ukraińskich wraz z ofertą dla polskich przedsiębiorców znajdują się w załączeniu na stronie organizatora.

Termin: 5 grudnia 2014, g. 10.00

Gdzie: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, ul. Pańska 81/83 (wejście od Enterprise Europe Network, ul. Pańska 77/79), sala 030, 031

Koszt: Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny.

Jak zgłosić swój udział? W celu zgłoszenia udziału firmy w spotkaniach b2b prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się w załączeniu na stronie organizatora i przesłanie go na adres: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

Termin zgłaszania udziału w spotkaniach b2b mija 3 grudnia 2014.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA