REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Startuje nowa inicjatywa producenta płytek - Tubądzin Design Awards

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 06 lis 2015 09:00
Startuje nowa inicjatywa producenta płytek - Tubądzin Design Awards

Producent płytek chce doceniać polskich projektantów i promować rodzimy design pod hasłem „inspirują nas najlepsi”. Przedsięwzięcie rusza 5 listopada 2015 r.

REKLAMA

Udział w projekcie polega na zgłaszaniu za pośrednictwem platformy www.tubadzin.pl/design projektów, wykorzystujących produkty firmy Tubądzin, które następnie oceni jury.

Łączna pula nagród sięga 200 tys. złotych i obejmuje m.in. Grand Prix w wysokości 10 tys. złotych, promocję własnej twórczości na łamach jednego z czasopism poświęconych wnętrzom oraz szereg nagród związanych z pracą projektanta i jego rozwojem zawodowym, w tym wyjazdy do Mediolanu na Salone del Mobile czy warsztaty w studiu Doroty Koziary.

Zmagania uczestników zwieńczone zostaną oficjalną galą, która odbędzie się w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Tubądzin Design Awards stanowi rozwinięcie strategii budowania relacji ze środowiskiem projektantów przez firmę Tubądzin. Przez ostatnie lata firma organizowała m.in. cykl imprez Tubądzin Design Days.

Do współpracy przy TDA Tubądzin zaprosił partnerów. Ambasadorką przedsięwzięcia i jednocześnie przewodniczącą jury została Dorota Koziara – projektantka architektury, wnętrz publicznych i prywatnych, przedmiotów, mebli. Artystka zajmuje się także aranżacją wystaw i scenografii teatralnych.

W składzie jury TDA znaleźli się również: Małgorzata Szczepańska – redaktor naczelna ELLE Decoration, Jolanta Rudzka-Habisiak - rektor Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Maciej Mańkowski – członek Związku Polskich Artystów Fotografików, ceniony za osobliwe fotografie autorskie oraz Tomek Smus – architekt marki Tubądzin.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA