REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. Shutterstock

Polskie Zrzeszenie Płytkarzy (PZP) zainicjowało cykl spotkań konferencyjnych dla firm wykonawczych. Najbliższe spotkania odbędą się 24 stycznia w Warszawie i 31 stycznia w Lublinie.

REKLAMA

Celem konferencji Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy dla firm wykonawczych jest wymiana poglądów i doświadczeń, identyfikacja problemów oraz zwiększeniu świadomości w zakresie m.in. marketingu, standardów wykonawczych, odbioru robót glazurniczych. Słuchacze będą mieli również okazję do zapoznania się z prezentacjami, pokazami firm partnerskich.

Spotkanie 24 stycznia 2015 r. odbędzie się w Mazowieckiej Izbie Rzemieślniczej przy ul. Smoczej 27.

Na spotkanie 31 stycznia 2015 r. organizatorzy zapraszają wykonawców do Sali Cechu Rzemieślników przy ul. Rynek 2 w Lublinie.

W programie każdego ze spotkań m.in. wykład Magdaleny Orczykowskiej z PZP pt. "Standardy prac glazurniczych, zbiór wybranych zagadnień i wymagań", wykład "Marketing glazurnika" Michała Jodko z WIM oraz "Odbiory robót glazurniczych – zagadnienia wybrane", który poprowadzi Maciej Rokiel z firmy Atlas.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc dodatkowe osoby zostaną wpisane na listę rezerwową.

Zgłoszenia na konferencję przyjmuje Izabela Nowacka tel. 606 876 576


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA