REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Szkolenie i upominki - Studio Dobrych Rozwiązań zaprasza do Gdańska

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 30 maj 2016 07:55
Szkolenie i upominki - Studio Dobrych Rozwiązań zaprasza do Gdańska

Już 7 czerwca zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Studia Dobrych Rozwiązań. Po roku wracamy do Gdańska z nowymi inspiracjami. Dla uczestników przewidujemy też konkurs oraz upominki.

REKLAMA

Już 7 czerwca spotkamy się w Gdańsku na 11. edycji Studia Dobrych Rozwiązań. Projektantów i architektów zapraszamy po garść inspiracji w urządzaniu łazienek, kuchni i strefy dziennej. Gościem specjalnym spotkania będzie dr Jan Sikora! Wstęp bezpłatny (po rejestracji).

Warto dodać, że dla uczestników czeka konkurs z nagrodami, a Partnerzy spotkania przygotowali też upominki dla gości spotkania.

Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem najnowszych trendów w urządzaniu wnętrz, a tym samym możliwością zaprezentowania ich swoim klientom – to Studio Dobrych Rozwiązań jest miejscem dla Ciebie. 

Podczas najbliższej edycji w Gdańsku opowiemy o:

- łazienkowych nowościach i trendach z iSaloni 2016,

- najnowszych projektach i produktach kuchennych prosto z Mediolanu,

- trendach w aranżacji przestrzeni dziennej.

Gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Gdańsku będzie dr Jan Sikora, architekt wnętrz, autor pracy doktorskiej o architekturze polskiego wybrzeża oraz adiunkt w Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej, autor wielu nagradzanych projektów wnętrz prywatnych i publicznych, w tym Stacji Kultury w Rumi, która w w 2016 roku została nagrodzona jako najpiękniejsza biblioteka na świecie.

Uzupełnieniem naszych eksperckich wykładów będzie fachowa prezentacja wyposażenia łazienek i kuchni przygotowana przez Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań – Partnera Strategicznego: sieć salonów Elements, Partnera Głównego: Ceramikę Paradyż, a także firmy CAD Projekt K&A, Deante, Dekoria.pl, Duravit, Graphisoft Archicad, Kaldewei, Peka oraz Ruke.

>> Zobacz pełny program spotkania.
>> Wstęp bezpłatny po rejestracji. Zarejestruj się tutaj.

 

Partnerzy


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA