REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tadmar organizuje loterię. Do wygrania kultowe motocykle

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 19 wrz 2016 10:59
Tadmar organizuje loterię. Do wygrania kultowe motocykle
fot. Tadmar

Tadmar - sieć hurtowni grzewczych, sanitarnych i instalacyjnych należąca do Grupy Saint-Gobain - organizuje loterię Pod hasłem „Powrót legendy”. Do wygrania są 54 "polskie Harleye".

REKLAMA

Klasyczna linia zbiornika paliwa i solidnie wykonana, krótka, okrągła końcówka układu wydechowego nowego Junaka M12 to hołd dla sławnego pierwowzoru. Ale Junak M12 to również nowoczesne rozwiązania technologiczne i komfort jazdy. Junak M12 – a właściwie 54 Junaki M12 – to nagrody główne w loterii „Powrót legendy”. Można je zdobyć dokonując zakupów w hurtowniach Tadmar.

Szansę na zdobycie sławnego motocykla ma każda pełnoletnia osoba, która poprawnie wypełni formularz rejestracyjny – dostępny na dedykowanej stronie internetowej  lub w wersji papierowej w sieci hurtowni  Tadmar - oraz w okresie od 5 września 2016 roku do dnia 4 grudnia 2016 roku dokona zamówienia lub zakupu produktów promocyjnych objętych loterią w sieci hurtowni  lub za pośrednictwem sklepu internetowego firmy na łączną kwotę minimum 1000 zł netto. Uczestnik loterii wskazuje jedną z 54 hurtowni firmy Tadmar - i do tej hurtowni będą przypisane jego szanse niezależnie od miejsca złożenia zamówienia. Zamówienia i zakupy uczestnika loterii w okresie promocyjnym są sumowane, więc każde kolejne 1000 zł netto przeznaczone na zakup produktów promocyjnych to dodatkowa szansa w losowaniu.

Szczegóły loterii na stronie internetowej organizatora.

(źródło: Tadmar)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA