REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tadmar znalazł właścicieli dla kultowych motocykli

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 19 gru 2016 10:32
Tadmar znalazł właścicieli dla kultowych motocykli
fot. Tadmar
Tadmar znalazł właścicieli dla kultowych motocykli
Tadmar znalazł właścicieli dla kultowych motocykli
Tadmar znalazł właścicieli dla kultowych motocykli

Przez ponad 100 dni cierpliwie czekały na przyszłych laureatów. Starannie wyeksponowane, zajmowały honorowe miejsce w każdej z 54 hurtowni firmy Tadmar, budząc zainteresowanie i podziw klientów. Wkrótce 54 Junaki M12 – nagrody główne w loterii „Powrót legendy” - trafią do tych, do których uśmiechnęło się szczęście podczas losowania.

REKLAMA

 Tadmar kojarzony jest głównie z techniką grzewczą, sanitarną i systemami instalacyjnymi, więc obecność motocykla w centrum hurtowni budziła zdziwienie tylko na początku.

– Liczyliśmy na efekt zaskoczenia, który pozwoli przyciągnąć uwagę i siłę legendy Junaka – i nie pomyliliśmy się. Marka Junak nawet wśród osób, które nie są fanami jednośladów wzbudza pozytywne emocje. Starsi z sentymentem wspominają go jako kwiat polskiej motoryzacji lat 50. i 60. XX wieku, młodsi z dużym uznaniem i respektem komentują reaktywację kultowego motocykla. O tym, że to właśnie Junaki M12 są nagrodami głównymi w naszej loterii, komunikowaliśmy w mediach tradycyjnych i elektronicznych. Dużo dobrej pracy – za co bardzo im dziękuję - wykonali również nasi pracownicy, informując Klientów o zasadach loterii – mówi Piotr Sokulski, Dyrektor ds. Marketingu firmy Tadmar.

Każdy, kto zarejestrował się w loterii i w okresie od 5 września do 4 grudnia 2016 roku i dokonał zakupu produktów promocyjnych za minimum 1000 zł netto, poza sprawdzonym asortymentem, zyskiwał szansę na wygranie Junaka M12. Każde kolejne 1000 zł przeznaczone na zakup produktów objętych promocją oznaczało dodatkową szansę w losowaniu.

- W promocji brało udział aż 55 marek naszych dostawców, oferujących szeroką ofertę sprawdzonych rozwiązań. Pomysł, by dobry wybór Klienta premiować dodatkowo możliwością zdobycia następcy kultowego motocykla, okazał się trafiony. Zainteresowanie loterią było bardzo duże, ale nie o liczby tutaj chodzi, ale o pozytywne emocje i dobre relacje z klientami – to dla nas podstawa! Wybierając Junaka jako niebanalną i praktyczną nagrodę główną w naszej loterii, braliśmy pod uwagę siłę i renomę tej marki – to, co mam nadzieję, cenią także w nas współpracujący z nami profesjonalni instalatorzy - podkreśla Piotr Sokulski, Dyrektor ds. Marketingu firmy Tadmar.

12 grudnia 2016 roku za pomocą specjalnego, certyfikowanego programu komputerowego wylosowano 54 laureatów loterii, którzy już wkrótce będą mogli poczuć radość z jazdy Junakiem M12. Zainteresowanie i skuteczność loterii „Powrót legendy” udowadnia, że na rynku wciąż jest miejsce na kolejne, ciekawe projekty. A dla swoich klientów firma Tadmar w 2017 roku szykuje kolejne niespodzianki.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA