Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Targi Aquatherm Warsaw po raz drugi w Polsce

  • Autor: AK
  • 02 cze 2016 12:31
Targi Aquatherm Warsaw po raz drugi w Polsce

Już po raz drugi odbędą się w Polsce Międzynarodowe Targi Aquatherm Warsaw. Wydarzenie jest kontynuacją światowych spotkań profesjonalistów branży HVAC, instalacji sanitarnych i basenów, które zadebiutowały w Polsce ubiegłej jesieni. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2016 r. w Warszawskim Centrum Expo XXI.

REKLAMA

Druga polska edycja Aquatherm Warsaw odbędzie się równolegle z największymi w regionie targami budowlano-wnętrzarskimi Warsaw Build 2016. Oba wydarzenia będą miały miejsce w Warszawskim Centrum Expo XXI. Aquatherm Warsaw dedykowane branży HVAC (z ang: Heating, Ventilation, Air Conditioning), sanitarnej i związanej z basenami, kierowane jest do instalatorów, architektów, deweloperów, inżynierów, specjalistów chłodnictwa, klimatyzacji i ogrzewania, a także dystrybutorów. Podczas trzech dni listopadowych spotkań, wystawcy z kraju i zagranicy zaprezentują nowości produktowe i technologiczne, a także nadchodzące trendy w zakresie: rozwiązań wodno-kanalizacyjnych, saun i basenów, technologii grzewczo-chłodniczych; wewnętrznych instalacji sanitarnych.

- Pierwsza edycja Aquatherm Warsaw, która odbyła się we wrześniu, cieszyła się dużym zainteresowaniem, czego potwierdzeniem jest udział kilkudziesięciu wystawców z całego świata, m.in. z Chin, Włoch, Litwy – mówi Anna Rabiej, Dyrektor Targów Aquatherm Warsaw. - Nowy, listopadowy termin daje szansę polskiej odsłonie wydarzenia stać się wiodącym punktem odniesienia dla sektora HVAC w naszym regionie – tak, jak miało to miejsce w innych krajach.

Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów Aquatherm Warsaw zadebiutowały w Polsce w 2015. Wydarzenie, odbywające się równolegle z Międzynarodowymi Targami Budowlanymi i Wnętrzarskimi Warsaw Build 2015, zgromadziło 100 wystawców z 11 państw, takich jak Włochy, Turcja, Chiny, Litwa, Polska czy Ukraina, oferujących najnowsze produkty, m.in. wodomierze, sauny, systemy irygacyjne, części hydrauliczne; piece grzewcze, kotły czy bojlery, a także komponenty do klimatyzacji i wentylacji. Pierwszą edycję dodatkowo uświetnił XIII Kongres INSTALEXPO. Podczas konferencji rozdano prestiżowe nagrody branżowe „Złoty Instalator” firmom Buderus i Baltur za najlepsze wyroby w polskiej branży instalacyjnej.

Portal RynekLazienek.pl jest patronem medialnym wydarzenia.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA