Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Targi arena Design w 2015 r. także z wydarzeniami dla architektów. Jednym z gości będzie Ineke Hans

 • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
 • 21 sty 2015 08:46
Targi arena Design w 2015 r. także z wydarzeniami dla architektów. Jednym z gości będzie Ineke Hans
Strefa FORUM na arena Design 2014 / fot. materiały prasowe organizatora

Ubiegłoroczne wykłady i przeglądy pracowni podczas targów arena Design cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników targów. W tym roku organizatorzy zdecydowali się kontynuować współpracę z poznańskim oddziałem SARP.

REKLAMA

SARP Poznań kierując się tematem przewodnim imprezy, jakim jest "Materiały. Nowa Era",  stworzył program wydarzeń dla architektów. 

W ramach wydarzeń towarzyszących planowany jest cykl wykładów uznanych naukowców, artystów i architektów. Wykłady odbędą się w przestrzeni Forum w Pawilonie piątym MTP – podczas Arena Design 2015. Członkowie Stowarzyszenia i studenci architektury otrzymają darmowe bilety w ramach współpracy z MTP. 

Powtórzony zostanie też cieszący się w zeszłym roku dużym zainteresowaniem Przegląd Poznańskich Pracowni Architektonicznych.

 • Wykład Ineke Hans

  Ineke Hans. Fot. Gerard van Bree

  Wśród pierwszych zapowiedzianych wykładów jest "Nowe materiały – Nowe Nawyki – Produkty przyszłości", który poprowadzi znana holenderska projektantka, Ineke Hans. 

  Ineke Hans (1966) studiowała wzornictwo przemysłowe na Akademii Sztuk Pięknych w Arnhem oraz otrzymała tytuł magistra w dziedzinie projektowania mebli w Royal College of Art w Londynie w 1995 roku. Własne studio utworzyła w 1998 roku. Rozpoczęła swoją działalność od projektów pojedynczych mebli oraz kolekcji, które do dziś sprzedawane są pod marką Inekehans | Collection.

  Jej pracownia, STUDIO | INEKEHANS, pracuje w małym zespole przy wielu projektach 3D. Studio projektuje dla międzynarodowych producentów, takich jak: Arco, Cappellini, Chi ha paura ..., Iittala, Lensvelt, Magis, Offecct Royal Ahrend, RoyalVKB, a także instytucji: Cooper Hewitt Museum (Nowy Jork), Royal Dutch Forestguard, Shorefast Foundation Canada i holenderskich organizacji pozarządowych.

  Projektantka swój wykład poprowadzi 19 lutego (czwartek) o godz. 11.00 ze sceny strefy FORUM.

Targi arena Design 2015 odbędą się w dniach 17-20 lutego 2015 r.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA