Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Targi Cersaie - będzie blisko 900 wystawców

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 01 wrz 2013 23:46
Targi Cersaie - będzie blisko 900 wystawców

Już ponad 870 wystawców zarezerwowało powierzchnię wystawową na tegorocznych targach Cersaie. Z tego 296 to firmy spoza Włoch. Impreza, która odbędzie się w dniach 23-27 września w Bolonii.

REKLAMA

Tegoroczne targi Cersaie zgromadzą także blisko 250 przedstawicieli handlu skupionych wokół przedsięwzięcia Cersaie Business, które w tym roku skupi się na problemie architektów jako części tradycyjnego rynku płytek i wyposażenia łazienek.

Zdecydowaną większość tegorocznych wystawców stanowią oczywiście producenci płytek (476). Druga ważna grupa to wytwórcy wyposażenia łazienkowego – 255. Pozostałą część stanowią m.in. producenci chemii budowlanej i materiałów do produkcji płytek. Łączna zarezerwowana w tym roku powierzchnia wystawiennicza to 160 tys. m2.
W tym roku organizatorzy targów położyli szczególny nacisk na zainteresowanie targami Cersaie dużych firm budowlanych i konstrukcyjnych, a także pracowni architektonicznych. Ostatnie miesiące były czasem wytężonej pracy na takich rynkach, jak Francja, Niemcy, USA, Kanda i inne, w celu promowania wiedzy o bolońskich targach i zainteresowania nimi organizacji kojarzonych z architekturą i budownictwem na poszczególnych rynkach.

Cersaie to już tradycyjnie także specjalistyczne konferencje poświęcone architekturze i biznesowi. W tym roku pojawią się one w ramach programu „Building, Dwelling, Thinking”. Natomiast w ramach wydarzenia Cersaie Designs Your Home z porad architektów wnętrz skorzystać będzie mógł każdy odwiedzający targi.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA