REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Targi dają więcej niż myślisz - startuje kampania promocyjna

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 11 maj 2016 08:38
Targi dają więcej niż myślisz - startuje kampania promocyjna
"Targi dają więcej!" To główne hasło rozpoczynającej się ogólnopolskiej kampanii Polskiej Izby Przemysłu Targowego (PIPT). Ma wzmocnić pozytywny wizerunek targów jako istotnego narzędzia marketingowego. Fot. Radosław Zieniewicz

Rozpoczęła się ogólnopolska kampania promująca wydarzenia i imprezy targowe. Ma przekonać Polaków do tego, że bez względu na wiek, zainteresowania i zawód każdy znajdzie na targach coś dla siebie. Kampanię na zlecenie PIPT realizuje Grupa PRC.

REKLAMA

"Targi dają więcej!" To główne hasło rozpoczynającej się ogólnopolskiej kampanii Polskiej Izby Przemysłu Targowego (PIPT). Ma wzmocnić pozytywny wizerunek targów jako istotnego narzędzia marketingowego.

Ma ona przekonać Polaków do tego, że bez względu na wiek, zainteresowania i zawód każdy znajdzie na targach coś dla siebie. Dzięki nim zarówno zwiedzający, jak i przede wszystkim przedsiębiorcy zyskują nowych Klientów, oszczędzają czas, bogacą się w wiedzę i rozległe kontakty oraz rozwijają swoje pasje.

Targi dają więcej: pieniędzy, czasu, kontaktów, wiedzy – do tego będą przekonywać autorzy kampanii, która zakłada m.in. emisję spotów w sieci kin Multikino, telewizji i promocję w internecie.

Kampanię na zlecenie Polskiej Izby Przemysłu Targowego (PIPT) realizuje Grupa PRC.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA