REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Targi Grupy SBS – już w kwietniu w Strykowie

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 02 marz 2015 10:50
Targi Grupy SBS – już w kwietniu w Strykowie
Targi Grupy SBS 2013.

22 i 23 kwietnia w Strykowie koło Łodzi odbędą się kolejne Targi Grupy SBS. W ich trakcie będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą około 80 kluczowych dostawców z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej.

REKLAMA

Miejscem, w którym odbędą się Targi Grupy SBS, będzie znajdujący się w Strykowie Hotel 500. W namiotach targowych wystawcy będą pokazywali swoje najnowsze produkty, z chęcią też odpowiedzą na wszystkie pytania odwiedzających. Będzie to więc czas do poszerzenia własnej wiedzy, wymiany doświadczeń i osobistego spotkania się z przedstawicielami największych firm z branży.

Jak co roku w Hurtowniach Grupy SBS organizowana będzie targowa akcja autokarowa. Zainteresowani odwiedzeniem imprezy powinni zgłosić się do najbliższej Hurtowni Partnerskiej SBS (pełna lista tutaj) celem zarezerwowania wejściówki oraz uzyskania szczegółów dotyczących wyjazdu.

Organizatorzy zakładają, że w  tym roku tereny targowe odwiedzi ponad 3 000 instalatorów, handlowców i dostawców związanych z Hurtowniami Grupy SBS. Dla wszystkich gości przewidziano liczne atrakcje oraz grillowany poczęstunek.

Portal Ryneklazienek.pl jest patronem medialnym Targów Grupy SBS.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA