Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. materiały organizatora

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Instalacyjne INSTALACJE przewidują, że odwiedzi je około 30 tysięcy instalatorów i projektantów. 

REKLAMA

Impreza wraca do kalendarza wydarzeń po blisko dwuletniej przerwie i potrwa 11 kwietnia. Uczestnicy targów będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą związaną z wykonywaniem różnego typu prac instalacyjnych i nowymi technologiami stosowanymi w tym zakresie. Do obejrzenia będą również najnowsze propozycje produktowe wystawców z Polski i zagranicy. W ramach wydarzeń towarzyszących, czyli pokazów, konferencji i debat, będzie można wziąć udział w dyskusji na najważniejsze tematy związane z branżą.

Dodatkową atrakcją MTI jest IV Edycja Mistrzostw Polski Instalatorów. Projekt RoadShow, rozpoczęty w 2013 roku i mający na celu znalezienie najlepszych instalatorów, wyłonił fachowców, którzy zawalczą o miano Mistrza Polski. Głównymi kryteriami będą czas i jakość montażu, a nagroda dla zwycięzcy – luksusowy samochód. Instalatorzy wciąż mogą zgłaszać swoje kandydatury do konkursu.

Do grona wydarzeń dołączą także odbywające się w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX, współtworzące wraz z MTI projekt „Inteligentny Budynek” oraz Targi Ciepła Systemowego TCS skierowane do branży ciepłowniczej.

Bezpłatne zaproszenia na targi będzie można wkrótce otrzymać w hurtowniach instalacyjnych Bims Plus, Tadmar oraz Grup SBS i ABG.

Więcej informacji na www.instalacje.mtp.pl oraz www.mtp24.pl 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA