REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Targi ISH 2017: Kaldewei stawia na innowacje

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 20 marz 2017 15:25
Targi ISH 2017: Kaldewei stawia na innowacje
Wprowadzając na rynek wiele nowych wariantów i rozmiarów umywalek ze stali emaliowanej Kaldewei konsekwentnie rozszerza swój najmłodszy segment produktowy. Producent pokonuje przy tym kolejne ograniczenia technologiczne, tworząc wyjątkowe pod względem wzorniczym i estetycznym umywalki – misy z linii Miena. Fot. Kaldewei
Targi ISH 2017: Kaldewei stawia na innowacje
Targi ISH 2017: Kaldewei stawia na innowacje
Targi ISH 2017: Kaldewei stawia na innowacje
Targi ISH 2017: Kaldewei stawia na innowacje
Targi ISH 2017: Kaldewei stawia na innowacje
Targi ISH 2017: Kaldewei stawia na innowacje
Targi ISH 2017: Kaldewei stawia na innowacje

Inteligentne rozwiązania oraz digitalizacja jako motyw przewodni prezentacji targowych nowości Kaldewei.

REKLAMA

Prezentując aktualny program nowości podczas odbywających się w dniach 14 - 18 marca targach ISH we Frankfurcie, Kaldewei po raz kolejny potwierdza swoją rolę prekursora oraz lidera branży sanitarnej. Nowa oferta koncentruje się głównie na tzw. ,,Iconic Solutions“ czyli topowych, innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie designu oraz techniki. Na powierzchni 750 m2 Kaldewei prezentuje inteligentne, kompletne rozwiązania produktowe, które wyznaczają nowe standardy w zakresie wzornictwa oraz technologii. Są jednocześnie doskonale dostosowane do specyficznych wymagań współczesnych użytkowników.

Drugi punkt ciężkości tegorocznej oferty targowej Kaldewei stanowi digitalizacja. Producent planuje za pomocą nowoczesnych technik multimedialnych intensywnie wspierać swoich partnerów biznesowych, zapewniając szybki dostęp i wymianę informacji zgodnie z zasadą ,,łatwo, szybko, intuicyjnie“. Poza tym Kaldewei na targach ISH prezentuje koncepcje łazienkowe przygotowane wspólnie z kolejnymi znamienitymi designerami Wernerem Aisslingerem oraz Tiną Bunyaprasit.

„The Cloud”: motyw przewodni stoiska na targach ISH

Sensacją tegorocznych targów ISH jest stoisko firmy Kaldewei, którego motywem przewodnim jest kreatywna koncepcja „The Cloud“. Nowa koncepcja symbolizuje zjawisko sieci, cyfrową rzeczywistość oraz opracowywane z myślą o komforcie użytkowników inteligentne rozwiązania produktowe. W języku architektury „Cloud“ oznacza mistrzowskie wykorzystanie światła, formy oraz zjawiska transparentności. ,,Chmura” otwiera przestrzeń dla cyfrowej prezentacji produktów. Delikatne struktury i linie w kolorze mosiądzu nawiązując do idei ,,chmury“, symbolicznie łączą w sieć wybrane elementy ekspozycji akcentując poszczególne koncepcje tematyczne.

W centralnym miejscu ekspozycji prezentowana jest instalacja świetlna „Fractal Cloud“ przygotowana przez znanego designera Arika Levy, która dodatkowo podkreśla architektoniczny motyw przewodni wystawy. Koncepcja stoiska Kaldewei oparta jest na cyfrowych punktach kontaktowych, które pozwalają zwiedzającym za pomocą Augmented Reality zanurzyć się w czwartym wymiarze świata Kaldewei, aby doświadczyć nowych rozwiązań produktowych. ,,Z pomocą technologii cyfrowej i zaawansowanych technik animacyjnych to co zwykle niewidzialne staje się widoczne. W ten sposób firmie Kaldewei udało się stworzyć wirtualną, interaktywną przestrzeń wystawową, przy pomocy której, widz może realnie doświadczyć korzyści wynikających z cyfryzacji” – mówi Arndt Papenfuß, Dyrektor ds. Marketingu w firmie Kaldewei.

Kaldewei Shower Solutions

Wprowadzając na rynek kolejne pionierskie rozwiązania przeznaczone do prysznica Kaldewei w 2017 roku ponownie potwierdza swoją pozycję lidera oraz eksperta w zakresie powierzchni prysznicowych instalowanych w płaszczyźnie podłogi. Niemiecki producent prezentuje na ISH nowatorską koncepcję strefy prysznica o nazwie Nexsys łączącą w sobie zalety bezfugowej emaliowanej powierzchni prysznicowej z możliwością planowania jaką daje strefa prysznica wykładana płytkami ceramicznymi. Współpracując ściśle z profesjonalnymi firmami instalatorskimi Kaldewei udoskonaliło i zoptymalizowało oferowane systemy montażowe. Nowe systemy montażowe i uszczelniające pozwalają na szybszą, łatwiejszą i bezpieczniejszą instalację brodzików i wanien.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA