REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Targi ISH 2017 pod hasłem: Woda. Energia. Życie

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 20 paź 2016 11:18
Targi ISH 2017 pod hasłem: Woda. Energia. Życie
ISH 2015 / fot. Messe Frankfurt

Targi ISH odbywające się we Frankrurcie nad Menem to najważniejsze wydarzenie europejskiej i polskiej branży sanitarnej. W roku 2017, od 14 do 18 marca odbędzie się kolejna edycja tego wydarzenia.

REKLAMA

Znaczenie targów ISH dla branży sanitarnej potwierdzają liczby: ponad 2400 wystawców, w tym liderzy rynkowi i technologiczni z różnych krajów (61 procent wystawców i 39 procent gości przybywa spoza Niemiec).

Mottem ISH 2017 jest "Woda. Energia. Życie."  Targi tradycyjne podzielone będą na tematyczne sekcje. Sekcja ISH Water skupi się na zrównoważonym podejściu do łazienki i jej innowacyjnym designie, a w 2017 roku odbędzie się pod hasłem "Batroom for People". Szczególna uwaga zostanie zwrócona na aspekty, takie jak projektowanie, zdrowie, dobre samopoczucie i komfort, a także ochrona zasobów i higieny wody pitnej. Wystawcy w tej sekcji przedstawią rozwiązania przyjazne dla środowiska, zorientowane na zaspokajanie współczesnych potrzeb.

W sekcji ISH Energy i Aircontec, nacisk kładzie się przede wszystkim na temat efektywności energetycznej i komfortu w budynkach. Pokazywane są tu przyszłościowe i inteligentne technologie branży budowlano-usługowej. Zasadniczo, nacisk zostanie położony na połączenie ciepła i energii odnawialnych. Jednakże, cyfrowe systemy grzewcze i związane z nimi integracja IT w innowacyjne technologie grzewcze będą równie ważnym tematem. A wszystko to pod hasłem "The energy revolution with a bright future – we have the solutions".

W segmencie Aircontec, głównym obszarem zainteresowania będą nowoczesne systemy wentylacji, które obejmują zagadnienia efektywności energetycznej i komfortu w domu, a także centralne i zdecentralizowane rozwiązania dla nowych budynków i projektów modernizacyjnych. Dodatkowo, uwaga zostanie zwrócona na wyzwania stojące przed technologiami klimatyzacyjnymi.

Krajem partnerskim przyszłorocznej edycji targów ISH będzie Turcja.
- Podejmując tę decyzję uwzględniliśmy rosnące znaczenie Turcji na ISH - zarówno w charakterze wystawcy, jak i gościa - mówi Wolfgang Marzin, Prezes i Dyrektor Generalny (CEO) Messe Frankfurt.

Pięć procent tureckiego eksportu pochodzi z sektora sanitarnego, grzewczego i klimatyzacyjnego.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA