Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. Shutterstock

Koniec wakacji oznacza początek sezonu imprez targowych. Już w tym tygodniu zaczynają się dwie duże imprezy, na których spotkamy wystawców z branży łazienkowej. Warto odwiedzić Warszawę oraz Ostródę.

REKLAMA

Chińskie kontakty

Na ponad 300 stoiskach zaprezentują się firmy podczas IV Targów China Expo Poland. Do Warszawy przyjedzie wielu przedsiębiorców prosto z Chin w poszukiwaniu nowych partnerów biznesowych. Wystawcy importerom, hurtownikom czy producentom przedstawią szeroki wybór produktów z Państwa Środka w tym propozycje z zakresu wyposażenia wnętrz i gospodarstwa domowego, narzędzia, oświetlenie, tekstylia, a także odzież.

Targi China Expo Poland będą przeglądem ofert produktowych firm z różnych branż. Wśród chińskich propozycji dla gospodarstw domowych znajdą się m.in. obszerne prezentacje artykułów sanitarnych, armatury, szafek łazienkowych, mozaiki, ceramicznych dekoracji,

Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-6 września w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Rekordowa Ostróda

Na wyjątkowo dużą imprezę zapowiadają się Międzynarodowe Targi Meblowe, które odbędą się w dniach 2-5 września w Ostródzie. Listę wystawców wypełniają stali goście, nowi wystawcy oraz firmy, które po przerwie ponownie zaprezentują się w pawilonach wystawowych. Organizatorzy już przewidują, że będzie to rekordowa edycja – pod względem liczby wystawców i odwiedzających.

Wśród producentów mebli łazienkowych znaleźli się m.in. Oristo, Meble Wójcik, Extom Meble oraz marka Defra. Z Ukrainy przyjedzie producent mebli łazienkowych Aqua Rodos.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA