REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tece i Wilo szkolą instalatorów z branży grzewczej

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 16 lut 2015 22:29
Tece i Wilo szkolą instalatorów z branży grzewczej
Szkolenia Tece i Wilo. Fot. materiały prasowe

Nowe dyrektywy ErP dla pomp obiegowych, prawidłowa instalacja wodnego ogrzewania podłogowego czy zastosowanie rozdzielaczy z mieszaczami pompowymi – to tylko wybrane tematy spotkań dla profesjonalistów organizowanych wspólnie przez producentów branży grzewczej.

REKLAMA

Firma TECE i Wilo ruszają z kolejną już edycją szkoleń dedykowanych instalatorom oraz wykonawcom instalacji, które odbędą się w mniejszych i większych miastach Polski. Będzie to okazja do zgłębienia praktycznej wiedzy i zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie techniki pompowej oraz regulacji i montażu podłogowych instalacji grzewczych.

W trakcie spotkania przedstawiciele firmy Tece zaprezentują systemy instalacji i łączenia rur, specyfikę wykorzystania podłogowych instalacji grzewczych w domowej infrastrukturze ciepłowniczej oraz zastosowanie automatyki w ogrzewaniu podłogowym. Praktyczna wiedza zostanie przekazana m.in. w postaci zaleceń montażowych oraz wskazówek eksploatacyjnych dotyczących sposobów odpowietrzania i równoważenia instalacji podłogowej. 

Istotną kwestią dla wszystkich profesjonalistów z branży grzewczej będzie omówienie zmian prawnych obowiązujących od 2015 roku, czyli drugiego etapu dyrektywy ErP dla pomp obiegowych. Zagadnieniami poruszanymi podczas szkolenia będą także nowe typy pomp stosowanych w instalacjach grzewczych oraz w transporcie wody zanieczyszczonej i ścieków w domach jedno- i wielorodzinnych, a także równoważenie instalacji grzewczej i dobór odpowiedniego trybu pracy pomp obiegowych dla zapewnienia komfortu cieplnego użytkowników.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA