REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

TECE pokaże swoje produkty na ISH

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 10 marz 2017 08:44
TECE pokaże swoje produkty na ISH
Targi ISH. Fot. TECE

Firma TECE zaprezentuje swoje rozwiązania na najważniejszych targach branży sanitarnej i grzewczej

REKLAMA

Już 14 marca rozpoczną się międzynarodowe targi ISH 2017. Co dwa lata Frankfurt nad Menem przyciąga setki tysięcy zwiedzających i licznych producentów oferujących rozwiązania dla branży sanitarnej, grzewczej czy wentylacyjnej. Jednym z wystawców tegorocznej edycji, który uczestniczy w targach ISH już od kilku lat, jest firma TECE – wiodący producent znanych i docenianych na całym świecie rozwiązań w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej.

W 2015 roku targi ISH zgromadziły blisko 200 000 zwiedzających oraz 2 500 wystawców z wielu krajów świata. Jednym z nich była firma TECE, której siedziba mieści się w Emsdetten (Niemcy), a polski oddział i dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Strzelinie, w woj. dolnośląskim.

- Targi ISH to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych, w którym, jako jeden z kluczowych producentów i dystrybutorów rozwiązań sanitarnych oraz grzewczych w Europie, uczestniczymy od wielu lat. Udział w targach ISH to okazja do spotkań z szeroko rozumianą branżą – z dystrybutorami działającymi na wielu rynkach, a także wykonawcami instalacji. Także w tym roku zaprezentujemy swoje nowości, takie jak przyciski spłukujące czy toaletę myjącą, która prawdopodobnie jeszcze w tym roku poszerzy naszą ofertę rozwiązań sanitarnych. Z danych publikowanych przez organizatora wynika, że każda kolejna edycja targów ISH przyciąga coraz więcej uczestników. Dlatego w tym roku liczymy na jeszcze większe zainteresowanie naszą ofertą i stoiskiem – mówi Aleksandra Dac, Kierownik ds. Promocji polskiego oddziału grupy TECE.

Fot. TECE
Fot. TECE

Grupa TECE posiada 21 spółek-córek oraz 31 przedstawicielstwa handlowe na świecie. Firma kieruje swoją ofertę zarówno do instalatorów, architektów wnętrz, jak i klienta ostatecznego. Asortyment obejmuje szereg produktów, m.in.: stelaże podtynkowe, przyciski spłukujące, system odwodnienia liniowego, system ogrzewania podłogowego oraz wiele innych. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA