Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. Tece

Aby pomóc klientom w wyborze odpowiednich parametrów terminala TECElux, producent uruchomił na swojej stronie WWW specjalny konfigurator pozwalający dopasować elementy urządzenia.

REKLAMA

TECElux to terminal WC, który łączy w sobie atrakcyjne wzornictwo z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Produkt zdobył wyróżnienie w konkursie "Łazienka - Wybór Roku 2013". Konfigurator dostępny na stronie producenta umożliwia precyzyjny dobór poszczególnych elementów i funkcji terminala oraz wizualizację wybranych rozwiązań w uproszczonym ale miarodajnym widoku łazienki. Prosta aplikacja pozwala intuicyjnie za pomocą kilku kliknięć myszki dopasować kolor szkła, rodzaj przycisków spłukujących, także elektronicznych, oraz dodatkowe funkcje, np. oczyszczania powietrza. W kolejnych krokach ustalany jest rodzaj ceramiki sanitarnej, a także kolor i dekor ściany oraz posadzki łazienkowej. 

Wybór elementów wyposażenia terminala ułatwiony jest dzięki dodatkowym informacjom, które pojawiają się przy rozwinięciu poszczególnych ikon – po kliknięciu konkretnego elementu, na terminalu pojawia się odnośnik, który wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Po skończonej konfiguracji projekt można wydrukować.

Aplikacja dostępna jest na stronie firmy.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA