REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

TECE zmienia logo i stronę internetową

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 07 lut 2018 16:27
TECE zmienia logo i stronę internetową
To, co najważniejsze dla firmy, to przede wszystkim bliskość z klientem – zarówno z ostatecznym użytkownikiem, architektem, inwestorem, jak i wykonawcą instalacji. Jak podkreśla producent, nie chodzi tu o zadawanie klientom pytań, ale o bliską współpracę, obserwację i nieustanne doskonalenie oferowanych rozwiązań. Podejście to oddaje nowe hasło marki – "Close to You". Fot. TECE

W styczniu producent rozwiązań do instalacji sanitarnych i grzewczych zaprezentował nowe logo i hasło marki – "Close to You". To efekt konieczności ujednolicenia wizerunku całej grupy TECE.

REKLAMA

- Nowe logo i hasło marki podkreśla wysoką pozycję naszej firmy w branży instalacji grzewczych i sanitarnych. Stanowi także czytelny drogowskaz dla klientów poszukujących najwyższej jakości oraz innowacyjnych rozwiązań – w zakresie stelaży podtynkowych, przycisków spłukujących, odwodnień prysznicowych, systemów łączenia rur czy ogrzewania podłogowego. Nadal pozostajemy niezależną, rodzinną firmą, dla której priorytetem są oczekiwania i potrzeby klientów. Hasło „Close to You” to nasze zobowiązanie i kierunek dalszej współpracy – mówi Aleksandra Dac, kierownik Działu Promocji w firmie TECE.

Z myślą o komforcie użytkowników, firma TECE odświeżyła także stronę internetową. Odwiedzający znajdą na niej wszelkie informacje o produktach, wydarzenia z życia firmy, narzędzia do konfiguracji czy aktualne cenniki.

Czytaj także: Zobacz nową stronę firmy Viega. Co się zmieniło?


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA