REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Terma laureatem iF Design Award 2017

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 02 lut 2017 09:49
Terma laureatem iF Design Award 2017
Grzejnik Hex / Terma

Grzejnik dekoracyjny Hex marki Terma,  projektu Renaty Piołunkowskiej i Jakuba Jakubowskiego, został laureatem tegorocznej edycji IF Design Award. Wyróżnienie dla Hex'a zostało przyznane w kategorii głównej „Produkt”, podkategoria „Building Technology”.

REKLAMA

Wyróżnienie iF Design Award przyznawane jest przez iF International Forum Design GmbH z siedzibą w Hanowerze, najstarszą niezależną organizację niemiecką wspierającą twórców i promotorów światowego designu. Do tegorocznej edycji napłynęło 5575 zgłoszeń z 59 krajów świata. Podczas trzydniowych obrad w Hamburgu, 58 niezależnych sędziów z całego świata wybrało najlepsze produkty w 5 kategoriach. Nagroda IF Design Award od ponad 60 lat stanowi znak jakości i wyjątkowego designu. Cieszymy się, że w tym roku do grona wyróżnionych dołączył produkt Terma.

Przestrzenna, dwuwarstwowa bryła Hex’a inspirowana była rozerwaną strukturą tkanek. Heksagonalne moduły stwarzają duże możliwości modyfikacji kształtu i rozmiaru grzejnika w zależności od potrzeb użytkownika. Punkty „rozerwania” formy spełniają dodatkową funkcję wieszaków, co umożliwia swobodne wieszanie tkanin.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA