Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tomasz Juda, członek zarządu Grupy Zehnder

Rada Nadzorcza Grupy Zehnder powołała Tomasza Judę, dotąd piastującego stanowisko Dyrektora Zakładu Produkcyjnego Zehnder Group w Bolesławcu, na stanowisko nowego Członka Zarządu Grupy Zehnder.

REKLAMA

W związku z odejściem Jürga Ammanna – odpowiedzialnego w Grupie Zehnder za strategię i działania w Europie – Grupa zapowiedziała zmiany w strukturze zarządzania firmą. Dotychczasowy obszar działania Grupy związany z operacjami w Europie został podzielony na dwa centra kompetencji – Grzejniki oraz Promienniki i Wentylację. Tomasz Juda ma być odpowiedzialny za wszystkie zakłady produkcyjne, działy rozwoju i wdrożenia związane z działem Grzejników oraz Promienników. Dział Wentylacji będzie kierowany przez Olafa Schulte, który był wcześniej szefem jednostki produkcyjnej w Holandii.

Obaj nowi członkowie Zarządu zaczęli pracę na swoich stanowiskach od 1 listopada.

  • Tomasz Juda (ur. 1969)

    Ukończył magisterskie studia inżynierskie na politechnice w Dreźnie, tytuł MBA zdobył na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W trakcie swojej kariery zawodowej pracował m.in. jako dyrektor techniczny, kierownik produkcji i kierownik działu zapewnienia jakości w różnych firmach w Polsce.
    Od lutego 2000 roku pełnił funkcję dyrektora zarządzającego zakładem produkcyjnym Zehnder w Polsce.

REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA