REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tomek Rygalik na Forum Dobrego Designu opowie o swoich najnowszych projektach

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 15 lis 2016 08:29
Tomek Rygalik na Forum Dobrego Designu opowie o swoich najnowszych projektach
Tomek Rygalik

Jest jednym z najbardziej uznanych i nagradzanych polskich designerów. Już 7 grudnia weźmie udział w Forum Dobrego Designu organizowanym przez magazyn Dobrze Mieszkaj.

REKLAMA

Tomek Rygalik (rocznik 1976) to projektant, wykładowca, kurator i doktor sztuki. Studiował architekturę na Politechnice Łódzkiej. Ukończył Wydział Wzornictwa Przemysłowego na Pratt Institute. Po kilku latach pracy dla firm projektowych w USA podjął studia na Royal College of Art w Londynie (MA), gdzie po otrzymaniu dyplomu został pracownikiem naukowym.

Dziś ma na swoim koncie wiele międzynarodowych nagród i wdrożonych produktów. Współpracuje z polskimi i zagranicznymi firmami, m.in. z Moroso, Paged i Noti. Prowadzi pracownię projektowania na wydziale Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jego projekty prezentowane były na wielu wystawach, m.in. w Berlinie, Londynie, Mediolanie, Monachium, Nowym Jorku, Tokyo, Walencji.

7 grudnia 2016 r. w trakcie Forum Dobrego Designu Tomek Rygalik opowie o najnowszych projektach z kolekcji Mamu, które powstały dla marki Noti. Designer wielokrotnie współpracował z tą cenioną nie tylko w świecie designu polską marką. Wcześniej dla Noti zaprojektował chociażby kolekcję siedzisk i stolików Termo oraz outdoorowe i tapicerowane fotele Tulli nagrodzone RED DOT AWARD 2016.

ZOBACZ AGENDĘ FORUM DOBREGO DESIGNU

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA