REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Trendy w komfortowej łazience. Poznaj atrakcje ISH 2015 dla branży sanitarnej

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 27 sty 2015 09:36
Trendy w komfortowej łazience. Poznaj atrakcje ISH 2015 dla branży sanitarnej
ISH 2013. fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH, Pietro Sutera

W programie tegorocznych targów znajdziemy wystawy, prelekcje i fora dyskusyjne interpretujące hasło targów "Comfort meets Technology" przez pryzmat przestrzeni łazienki.

REKLAMA

Podczas targów ISH odbywających się w dniach od 10 do 14 marca 2015 we Frankfurcie nad Menem sektor przemysłowy zaprezentuje światowe nowinki z zakresu projektowania i wyposażenia łazienek (a także systemów instalacyjnych w budynkach, instalacji energetycznych, chłodnictwa i klimatyzacji oraz energii odnawialnej).

Równolegle do  obszernej oferty produktów prezentowanych przez 2400 wystawców różnorodny program ramowy targów zapewni odwiedzającym okazję do wymiany informacji oraz do pogłębienia wiedzy na temat aktualnych zagadnień branżowych. Centralny motyw targów ISH 2015 stanowi hasło „Comfort meets Technology“.

Branża sanitarna skupiona będzie w strefie ISH Water.

Pop up my Bathroom - trendy do łazienki

W ramach zorganizowanego w hali 3.0 forum Pop up my Bathroom prezentowane będą trendy w projektowaniu łazienek przewidziane na lata 2015/16. Stowarzyszenie Vereinigung Deutsche Sanitärwirtschaft (VDS) zaprasza tu wszystkich gości targów ISH – takich jak przedstawiciele mediów i przemysłu, w szczególności zaś rzemieślników, projektantów łazienek oraz pracowników działów ekspozycji z sektora handlu i rzemiosła - zachęcając ich do wymiany informacji. Ekspozycja obejmie nowe projekty łazienek, które w ramach nadrzędnego motywu „łazienki otwartej” pokażą nam rozwiązania z perspektywy różnych sytuacji życiowych. 

Integralnym elementem pokazu nowych trendów będzie forum Pop up my Bathroom Atelier w ramach którego prezentowane będą referaty i wykłady. Forum ma stanowić główny punkt komunikacji i spotkań, koncentrujący się na takich zagadnieniach jak projektowanie Bathroom-Interiors, kompleksowe projekty łazienek oraz tematy dotyczące designu i trendów w urządzaniu łazienek. Oprócz zapoznania się z wystawianymi innowacjami odwiedzający ISH mają możliwość uczestnictwa w ciekawych warsztatach i wykładach poświęconych kompleksowemu projektowaniu łazienek. 

Prezentację uzupełni pokaz specjalny zatytułowany wall + floor. Format ten już po raz drugi z kolei wprowadza na targi ISH asortyment związany z projektowaniem podłóg i ścian urozmaicony o innowacyjne produkty i koncepcje. Wall + floor ma pełnić funkcję centrum kreatywnych pomysłów i koncepcji dotyczących urządzenia łazienek. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA