Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Trwa rekrutacja na szkolenia ze współpracy biznesowej z Japonią i Koreą Południową

  • Autor: Redakcja Magazynu Łazienka
  • 01 kwi 2014 08:43
Trwa rekrutacja na szkolenia ze współpracy biznesowej z Japonią i Koreą Południową
Fot. Flickr / Marc Veraart

Przedsiębiorcy chcący współpracować biznesowo z krajami azjatyckimi mają szansę wziąć udział w cyklu szkoleń przygotowujących do prowadzenia efektywnej działalności na rynku japońskim i południowokoreańskim. Termin rekrutacji mija w połowie maja 2014.

REKLAMA

Organizowane i finansowane przez Komisję Europejską Szkolenia Executive Training Programme odbywają się od 35 lat i do tej pory wzięło w nich udział ponad 800 firm z Unii Europejskiej. Do Japonii wyjechało 1037 menadżerów, zaś do Korei Południowej, która dołączyła do programu w 2002 roku – 79. Pośród nich znalazło się dotąd 8 reprezentantów Polski.

- Przedsiębiorstwa, które wysłały swoich przedstawicieli do Azji, w ciągu dziesięciu lat zanotowały wzrost obrotów średnio o 100 proc. na tym rynku, natomiast 65 proc. menedżerów, mających za sobą udział w szkoleniu w Japonii lub Korei, weszło w swoich firmach w skład wyższej kadry kierowniczej – mówi Krzysztof Burkot, Koordynator programu Executive Training Programme w Deloitte Polska.

Do programu mogą się zgłaszać zarówno duże, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa. Szkolenia trwają łącznie 45 tygodni i obejmują trzy moduły – jeden w Londynie, dwa w Tokio lub Seulu. Uczestnicy biorą udział w kursie intensywnej nauki języka, rozszerzają wiedzę na temat kultury biznesowej, kwestii społecznych i ekonomicznych w danym kraju.

W szkoleniach mogą wziąć udział przedsiębiorstwa z całej Polski. Najważniejsze wymagania dla kandydatów do programu obejmują m.in. posiadanie obywatelstwa jednego z krajów członkowskich UE, zatrudnienie w firmie aplikującej o udział w programie, bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, nieuczestniczenie w poprzednich edycjach ETP oraz posiadanie dyplomu uczelni wyższej w stopniu co najmniej licencjata/inżyniera i 3-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym lub co najmniej 2-letniej nauki na uczelni wyższej oraz 5-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym.

Pozostałe wymagania i szczegółowe informacje na temat programu, szkoleń oraz procesu rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej www.euetp.eu, za pośrednictwem której do 15 maja 2014 należy złożyć dokumenty aplikacyjne.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA