Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Targi AquaTherm w Kijowie (2012 r.) / fot. materiały prasowe organizatora

Do piątku trwają targi AquaTherm w Kijowie. To największa i najbardziej znana impreza wystawowa skierowana do branży HVAC na Ukrainie. W tym roku uczestniczy w niej 12 firm z Polski.

REKLAMA

W tym roku na targach pokazuje się 372 firmy z 20 krajów. Polscy wystawcy na tegorocznych targach to firmy Dueker, Efar, Invena, Antap, Kisan, Kaczmarek, Heiztechnik, Schlosser, Koneckie Zaklady Odlewnicze, Termogum, Lechma oraz Ciecholewski Wentylacje.

Około 15% firm to debiutanci na tej imprezie, a na stoiskach będą reprezentowane marki z Austrii, Armenii, Belgii, Chin, Czech, Danii, Egiptu, Niemiec, Węgier, Włoch, Litwy, Łotwy, Luksemburga, Polski, Rumunii, Rosji, Słowacji, Turcji, Zjednoczonych Emiratów Arabiskich, i oczywiście Ukrainy. Można zobaczyć ponad 200 nowości z obszaru armatury i zaworów, wody oraz technologii odprowadzania i oczyszczania ścieków, techniki grzewczej, rur oraz rurociągów, materiałów izolacyjnych, pomp, urządzeń instalacyjnych, systemów kontrolnych i pomiarowych, energii odnawialnej, klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji.

 

Wystawom towarzyszy bogaty program konferencji, wystaw oraz dyskusji.

Wbrew obawom ostatnie napięcia polityczne między Ukrainą i Rosją oraz niepokoje na granicy nie skłoniły organizatorów do zmian w programie.

- Tegoroczne targi odbywają się bez zmian, w zaplanowanych terminach i miejscu. Już w tym roku zorganizowaliśmy w Kijowie kilka wydarzeń i obecna sytuacja polityczna nie wpłynęła negatywnie na poziom, ani frekwencję na wydarzeniach. Nie przewidujemy, by jakiekolwiek trudności logistyczne czy organizacyjne miały nastąpić. Ale polscy wystawcy oczywiście w każdej chwili mogą liczyć na nasze wsparcie i pomoc – cały czas jesteśmy na miejscu – mówi Joanna Zaniewicz, Project Manager z ITE Poland, reprezentująca organizatora targów w Polsce. - Niestety ostatnie wydarzenia skutkują tym, że liczba firm które na targi przyjeżdżają jest mniejsza, niż w latach ubiegłych – to daje się odczuć. Na szczęście nie notujemy by wystawcy, którzy wcześniej zadeklarowali swoje uczestnictwo, odwoływali przyjazd – dodaje.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA