Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. materiały prasowe, Tubądzin

Polski Klub Biznesu, na gali z okazji 25. urodzin, odznaczył rodzime firmy tytułami „Herosa Polskiego Biznesu”. Wśród nagrodzonych znalazła się Grupa Tubądzin.

REKLAMA

Polski Klub Biznesu od 25 lat nagradza te przedsiębiorstwa i osoby, które poprzez skuteczność swych działań oraz organizacyjne zasady uczciwości osiągają sukcesy i przyczyniają się do umacniania pozycji polskiej gospodarki na świecie. Tubądzin wyróżniono za 30 lat osiągnięć w kreowaniu trendów wzornictwa przemysłowego oraz zdobywaniu europejskich i światowych rynków.

Nasza historia zaczęła się w czasach nienajlepszych dla rozwoju indywidualnej przedsiębiorczości. Mieliśmy jednak zapał, marzenia oraz konkretny plan działania. To pozwoliło nam przetrwać w tych trudnych warunkach gospodarczych i rozwinąć się w już wolnej Polsce. Plan chyba się powiódł – jesteśmy dziś czołowym producentem płytek ceramicznych w kraju i Europie, co znajduje odzwierciedlenie m.in. w licznych nagrodach branżowych – komentuje Andrzej Wodzyński, prezes zarządu Grupy Tubądzin.

Polski Klub Biznesu  jest jednym z najdłużej funkcjonujących w kraju stowarzyszeń skupiających przedsiębiorców. Jego członkowie regularnie uczestniczą w spotkaniach z najwyższymi władzami w Polsce oraz z ambasadorami innych państw.

(mp)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA