Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tubądzin ogłosił laureatów I etapu swojego konkursu

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 19 kwi 2016 14:35
Tubądzin ogłosił laureatów I etapu swojego konkursu

Jury w konkursie organizowanym przez producenta płytek ceramicznych, wytypowało najlepsze prace w pierwszym etapie. W tym roku odbędą się jeszcze dwie edycje. Finał - 25 listopada.

REKLAMA

Pierwszy etap konkursu trwał od 15 listopada 2015 r. do 29 lutego 2016 r. W tym czasie zarejestrowało się w nim 817 uczestników. Po kilkutygodniowych obradach Jury Tubądzin Design Awards w składzie: Dorota Koziara – przewodnicząca Jury, Małgorzata Szczepańska, prof. Jolanta Rudzka-Habisiak, Maciej Mańkowski oraz Tomasz Smus wybrało laureatów I etapu konkursu (kolejność alfabetyczna):

Kategoria WNĘTRZA INDYWIDUALNE:
1. Maciej Bogaczewicz
2. Szymon Hanczar, współautorzy: Magdalena Garncarz, Przemysław Słowik
3. Joanna Karwowska
4. Dominika Skałuba

Kategoria INWESTYCJE:
1.Marcin Czyrkiewicz
2. Dana Kamińska-Cydzik
3. Joanna Karczewska
4. Marcin Kuryłowicz

Kategoria PROJEKT KONCEPCYJNY:

1. Monika Kalita, współautor: Kamil Cedzyński
2. Karol Knap, współautorki: Katarzyna Drobek, Katarzyna Tkaczyk

W głosowaniu, jakie odbyło się za pośrednictwem portalu Facebook, tytuł laureata NAGRODY PUBLICZNOŚCI zdobyła Lidia Michoń-Szymczak.. 

Zdecydowany prym wśród uczestników I etapu TDA wiodą projektanci, którzy stanowią niemal połowę (49%) wszystkich użytkowników. To oni zgłosili też najwięcej projektów (61%) – w I etapie organizatorzy otrzymali łącznie 352 pozytywnie zweryfikowane prac. Były wśród nich 153 projekty w kategorii wnętrza indywidualne, 22 w kategorii inwestycje oraz 177 projektów w kategorii projekty koncepcyjne. 

Ogromnie cieszy nas również licznie reprezentowane w konkursie grono studentów – 216 osób. Stanowią oni 26% wszystkich uczestników TDA. Do konkursu przystąpiło niemal tyle samo architektów (203). Użytkownicy TDA pochodzą przede wszystkim z Mazowsza, Małopolski i Śląska, zaś najmniej licznie reprezentowane są województwa: opolskie, lubuskie i świętokrzyskie. 

Największą popularnością wśród uczestników TDA cieszą się następujące kolekcje Grupy Tubądzin: All In White, Epoxy, London, Colour, Barcelona, Berlin i Modern. 

Zakończenie drugiego etapu przewidziane jest na 30 czerwca. Laureaci poszczególnych etapów trafią do Wielkiego Finału i będą walczyć o wyjazd do Mediolanu, a także o udział w warsztatach w Dorota Koziara Studio


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA