REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tubądzin rekrutuje do fabryki w Sieradzu. Czeka jeszcze 60 miejsc pracy

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 28 lip 2016 09:56
Tubądzin rekrutuje do fabryki w Sieradzu. Czeka jeszcze 60 miejsc pracy
fot. Tubądzin

Firma Tubądzin rozpoczęła rekrutację do fabryki powstającej w Sieradzu. Poszukiwani są m.in.: monterzy urządzeń linii produkcyjnych, mechanicy, automatycy - elektrycy oraz pracownicy produkcji. W sumie zatrudnienie znajdzie ok. 100 osób.

REKLAMA

Grupa Tubądzin poszukuje m.in.: monterów urządzeń linii produkcyjnych, mechaników, automatyków - elektryków oraz pracowników produkcji. Wymagane jest wykształcenie średnie techniczne, znajomość zagadnień stanowiska na jakie kandydat aplikuje, a z umiejętności miękkich - komunikatywność i zdolność pracy w zespole.

- Dobierając nasz zespół cenimy u kandydatów wiedzę, entuzjazm oraz zaangażowanie. To czego pracownicy mogą w prawdziwy sposób doświadczyć w kontakcie z nami to pasja i pozytywne nastawienie. Praca stanowi dużą część naszego codziennego życia, dlatego dbamy o to, aby jej środowisko było przyjazne dla każdego z nas. Firma Tubądzin inwestuje w najnowsze technologie, maszyny i nowoczesne rozwiązania wykraczające znacząco ponad standardy branży. Ponieważ jedną z naszych najważniejszych wartości jest rozwój, dążymy do tego, aby wiedza naszych pracowników wzrastała wraz z rozwijającym się biznesem – mówi Aneta Węziak, kierownik ds. kadr i płac Grupy Tubądzin.

Dotychczas zatrudnienie znalazło 50 nowych osób. Firma dysponuje jeszcze 60 wolnymi wakatami na stanowiska produkcyjne oraz w dziale technicznym. Zrekrutowane osoby rozpoczną pracę od zaraz.

Swoim pracownikom firma Tubądzin oferuje atrakcyjne możliwości rozwoju i awansu, w tym kompleksowe programy szkoleniowe, warsztaty i treningi rozwojowe, dofinansowanie nauki, uprawnienia kwalifikacyjne potwierdzające umiejętności praktycznego wykonywania zawodu. Pracownicy mogą także liczyć na karty multisport, ubezpieczenie grupowe, czy spotkania integracyjne dla pracowników i ich rodzin.

Szczegóły dotyczące wymaganych kwalifikacji poszczególnych kandydatów dostępne są na stronie internetowej Tubądzina.

Dokumenty można również składać w Urzędzie Miasta Sieradza, przy pl. Wojewódzkim 1 od pon. do pt. w godz. 7:30 – 15:00 w pokoju nr 14 (I piętro).

Otwarcie nowej fabryki Grupy Tubądzin w Sieradzu przewidziane jest na koniec 2016 roku.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA