REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tubądzin sponsorem głównym festiwalu w Sieradzu

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 03 sie 2017 13:14
Tubądzin sponsorem głównym festiwalu w Sieradzu
Fabryka Grupy Tubądzin w Sieradzu. Fot. Grupa Tubądzin

Grupa Tubądzin była sponsorem głównym festiwalu Open Hair, który odbył się w dniach 21-23 lipca br. w Sieradzu.

REKLAMA

Grupa Tubądzin od lat zaangażowana jest w życie kulturalne miasta Sieradz. W ubiegłym roku została Mecenasem wystawy „Przyjaciele. Cierplikowski i Dunikowski”, sponsorowała jubileuszowy koncert kompozytora Piotra Cajdlera oraz objęła mecenatem koncert Dariusza Stachury, który odbył się w sieradzkiej kolegiacie.

Życie kulturalne

Tubądzin, będąc ogólnopolską marką, która nie zapomina o swoich korzeniach od lat zaangażowana jest w życie kulturalne Sieradza. W tym roku została sponsorem głównym festiwalu Open Hair. To wydarzenie, które łączy temat fryzjerstwa z modą, kosmetyką, wizażem, muzyką oraz sztuką i nawiązuje do postaci Antoniego „Antoine’a” Cierplikowskiego. Na sieradzkiej scenie pojawi się Jaga Hupało, jedna z najsłynniejszych polskich kreatorek fryzur i Adam Szulc, najbardziej rozpoznawalny polski Barber.

Ponadto po raz pierwszy w Polsce zagości hiszpański stylista Alberto Olmedo, który stylizuje włosy mieczami i ogniem. 22 lipca na scenie głównej Open Hair Festival wystąpi Piotr Zioła, zdobywca Fryderyka 2017 w kategorii fonograficzny debiut roku oraz legenda polskiej sceny muzycznej, grupa Hey. W niedzielę na festiwalowej scenie pojawi się Bovska, objawienie roku 2016 r., której nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” wyprzedany został w dwa dni po premierze. Zwieńczeniem OHF będzie koncert Brodka Clashes.

Grupa Tubądzin jest również Mecenasem wystawy Antoine 10 Création, która zlokalizowana jest przy ul. Rycerskiej, a prezentuje fotografie dziesięciu fryzur wywodzącego się z Sieradza Antoniego Cierplikowskiego. Fotografiom towarzyszy ekspozycja płytek ceramicznych firmy Tubądzin.

Lokalna inwestycja

Działalność firmy Tubądzin od lat pozytywnie wpływa na wizerunek Sieradza. W ubiegłym roku otwarto tam nowy zakład produkcyjny, który jest innowacyjnym na skalę europejską miejscem,
rozpoczęto w nim produkcję pierwszych w Polsce wielkoformatowych płytek ceramicznych. Ich wymiary sięgają nawet 1,2 x 2,4 metra. Dotychczas tego rodzaju produkty pochodziły jedynie
z importu. Inwestycja ta, o wartości 170 milionów złotych, oprócz znaczącego wpływu na rozwój regionu, zapewniła także pracę ponad 200 osobom.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA