REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tubądzin z Medalem Europejskim 2017

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 09 cze 2017 14:58
Tubądzin z Medalem Europejskim 2017
Amadeusz Kowalski, Wiceprezes Grupy Tubądzin odbiera Medal Europejski 2017.
Tubądzin z Medalem Europejskim 2017
Tubądzin z Medalem Europejskim 2017

7 czerwca podczas uroczystej Gali w Operze Narodowej w Warszawie Grupa Tubądzin odebrała Medal Europejski za kolekcję Abisso.

REKLAMA

Producent płytek ceramicznych został wyróżniony za wysoką jakość produktów spełniających najwyższe europejskie standardy. 7 czerwca podczas uroczystej Gali w Operze Narodowej w Warszawie Grupa Tubądzin odebrała Medal Europejski za kolekcję Abisso. Nagroda jest przyznawana przez Business Centre Club przy wsparciu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.

Przyznany Grupie Tubądzin w XXVIII edycji Medal Europejski jest kolejnym dowodem na powszechne uznanie dla wyrobów rodzimego producenta i ich jakość. Dwa lata temu Grupa odebrała wyróżnienie za linię Epoxy.

Medal odebrał Amadeusz Kowalski, Wiceprezes Grupy Tubądzin.

- Bardzo dziękujemy za to prestiżowe wyróżnienie. Taka nagroda zawsze daje nam dodatkową motywację do pracy, ale jednocześnie utwierdza w przekonaniu, że to co robimy, robimy dobrze. Cieszymy się, że płytki z Tubądzina zostały docenione za jakość i znajdują uznanie klientów oraz partnerów biznesowych. Dwa lata temu otrzymaliśmy Medal za kolekcję Epoxy, dziś za Abisso. Wierzę, że w kolejnym roku także odbierzemy to prestiżowe wyróżnienie, szczególnie, że w ostatnim czasie uruchomiliśmy naszą trzecią fabrykę, w której produkujemy pierwsze polskie płyty wielkoformatowe. - mówił Amadeusz Kowalski.

Celem przedsięwzięcia jest promocja najwyższej jakości wyrobów oferowanych przez firmy działające na terenie kraju, spełniające standardy europejskie i stosujące się do obowiązujących w Unii Europejskiej przepisów. Medal Europejski jest przyznawany od 17 lat przez Business Center Club – Klub Przedsiębiorców i największą w kraju organizację indywidualnych pracodawców. Ma charakter ogólnopolski i jest wydarzeniem niekomercyjnym.  


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA