REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tubądzin zdobywa Perłę Ceramiki Projektantów 2017

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 09 sty 2018 10:28
Tubądzin zdobywa Perłę Ceramiki Projektantów 2017

Kolekcja Pietrasanta marki Monolith należącej do Ceramiki Tubądzin otrzymała tytuł Perły Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017.

REKLAMA

To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest w wyniku głosowania architektów i projektantów wnętrz, a więc ekspertów, którzy w dziedzinie płytek ceramicznych zwracają szczególną uwagę na design i jakość produktu. 

Nowatorska kolekcja, doskonała pod względem estetyki i formy. Jest elegancka i świetnie wpisuje się w aktualne trendy wzornicze. Daje ogromne możliwości aranżacyjne. Jej atutem jest perfekcyjne odwzorowanie pięknego włoskiego marmuru i bogactwo modularnych formatów, w tym po raz pierwszy w wydaniu polskiego producenta aż 119,8x239,9 cm, grubości 6 mm – stwierdziło Jury Konkursu dokonując oceny Pietrasanty.

Pietrasanta to kolekcja wielkoformatowych płyt, których wygląd inspirowany był fakturą włoskiego marmuru.  Cechuje ją duża uniwersalność w zakresie wykorzystania. Może ona stanowić ozdobę zarówno salonów jak i łazienek, a także znaleźć zastosowanie jako okładzina mebli, kuchennych blatów czy też być montowana na elewacjach. Płyty dostępne są w szerokim spektrum rozmiarów: od 598x598 mm do 2398x1198 mm.

To właśnie ten ostatni format gresów zwrócił szczególną uwagę członków Jury, którzy docenili, że polski producent ma w ofercie płytę o tak dużej powierzchni. Kolekcja jest dostępna zarówno w wersji polerowanej jak i matowej. Gresy produkowane są przy wykorzystaniu pionierskiej na polskim rynku metody walcowania w procesie ciągłym. Pozwala ona uzyskać szeroką gamę formatów płyt w ramach jednego procesu produkcyjnego. Wyjątkowe zdobienia są zasługą techniki nadruku cyfrowego wykorzystującego najnowocześniejsze drukarki, które wyposażone są w ponad 300 głowic drukujących.

Organizatorem konkursu jest kwartalnik Wokół Płytek Ceramicznych oraz firma CAD Projekt K&A.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA