REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Vaillant wspiera podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

  • Autor: Ryneklazienek.pl, RZ
  • 17 gru 2015 11:21
Vaillant wspiera podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce
W budynkach, w których zainstalowano nowe urządzenia zrobiło się o wiele cieplej. Nowe instalacje zamontowano nie tylko w domach SOS ale także w salach, gdzie dzieci rozwijają swoje pasje. Teraz dzieci jeszcze chętniej uczestniczą w ćwiczeniach w sali sportowej, czy zajęciach komputerowych. Fot. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce
Vaillant wspiera podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Dzięki pomocy firmy kolejne domy podopiecznych SOS Wioski Dziecięcej w Biłgoraju są jeszcze cieplejsze. Przekazanie urządzeń grzewczych to część długofalowej współpracy pomiędzy Vaillant i Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce.

REKLAMA

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce jest organizacją dobroczynną, która opiekuje się dziećmi opuszczonymi, osieroconymi oraz pochodzącymi z rodzin dysfunkcjonalnych.

Pod koniec listopada br. w budynkach największej i zarazem najstarszej w Polsce SOS Wioski Dziecięcej w Biłgoraju zakończyła się instalacja kolejnych systemów ogrzewania podarowanych przez firmę Vaillant.

Wydajne i przyjazne urządzenia zamontowane zostały w domu zamieszkałym przez podopiecznych organizacji, a także w budynku, w którym znajdują się pomieszczenia przeznaczone do prowadzenia zajęć z dziećmi, w tym pracownia komputerowa i sala gimnastyczna.

Nie pierwszy i nie ostatni

To nie pierwsza tego typu pomoc przekazana przez firmę Vaillant producenta rozwiązań grzewczych oraz wentylacyjnych. Vaillant od 2013 r. wspiera modernizację urządzeń grzewczych w SOS Wiosce Dziecięcej w Biłgoraju. Dostarczone przez firmę nowoczesne rozwiązania zapewniają ciepło oraz ciepłą wodę użytkową mieszkańcom SOS Wioski Dziecięcej.

Zastąpiły one starsze i nieefektywne urządzenia, umożliwiając ograniczenie wydatków ponoszonych na ogrzewanie oraz energię elektryczną. Co więcej, specjaliści Vaillant dbają o bieżący przegląd funkcjonujących już instalacji i ich utrzymanie w optymalnym stanie.

-Cieszymy się, że ponownie mogliśmy pomóc SOS Wiosce Dziecięcej w Biłgoraju. Jako firma rodzinna jesteśmy dumni, że realizujemy projekt, który w istotny sposób przyczynia się do stworzenia jak najlepszych warunków dla zamieszkujących ją dzieci oraz ich opiekunów. To nie koniec naszej współpracy - podsumowała Anna Augustyniak z Vaillant Saunier Duval.


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA