Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Valvex odświeża swoją stronę WWW

  • Autor: AK
  • 28 wrz 2015 09:22
Valvex odświeża swoją stronę WWW
fot. Valvex

Polski producent m.in armatury łazienkowej oraz elementów do instalacji odświeżył swoją stronę internetową.

REKLAMA

Nowa wersja serwisu charakteryzuje się nowoczesną szatą graficzną, uporządkowaną i wyraźną nawigacją. Serwis jest responsywny, dzięki czemu dostosowuje się automatycznie do parametrów urządzenia na którym jest wyświetlany.

Nowa strona Valvex jest dostępna w polskiej i angielskiej wersji językowej. Oprócz prezentacji firmy, strona zawiera rozbudowany katalog produktów. Ma być też aktualizowana o relacje z wydarzeń związanych z życiem firmy.

Intensywne prace nad wdrożeniem nowego serwisu Valvex.com trwały już od kilku miesięcy. Proces tworzenia naszej nowej strony był podzielony na kilka etapów od analizy rynku, przez opracowanie struktury i projektów funkcjonalnych i graficznych, a na programowaniu i wdrożeniu kończąc. Wszystko po to, aby dostęp do informacji o naszej firmie i produktach był jeszcze szybszy i pełniejszy. Tworząc nową witrynę staraliśmy się, by mogli Państwo w prosty, intuicyjny sposób znaleźć potrzebne informacje. Treści dostępne we wcześniejszej wersji serwisu wzbogaciliśmy o nowe elementy i funkcjonalności - zdradza producent.


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA