REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Vladimir Sild nowym członkiem zarządu Ferro

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 07 cze 2017 11:20
Vladimir Sild nowym członkiem zarządu Ferro
Siedziba Ferro

Rada Nadzorcza Grupy Ferro powołała w skład Zarządu Spółki p. Vladimira Sild.

REKLAMA

Menedżer od ponad 20 lat związany jest z Novaservis – spółką z Grupy Ferro. Pracę w największej na rynku czeskim i słowackim firmie z branży armatury rozpoczął w 1996 r., jako menadżer zarządzający sprzedażą i komunikacją z dostawcami zagranicznymi (Włochy, Chiny), odpowiedzialny za całokształt działalności operacyjnej w Czechach i na Słowacji. Od roku 2011 jest Dyrektorem Generalnym i Członkiem Zarządu Novaservis spol. s.r.o. – spółki zależnej od Ferro S.A., odpowiedzialnym za funkcjonowanie firmy i jej rozwój.

Warto podkreślić, że Vladimir Sild przeprowadził w latach 2001-2002 restrukturyzację Metal Znojmo - spółki produkcyjnej, zależnej od Novaservis - oraz był współodpowiedzialny za połączenie tych dwóch podmiotów.

Poszerzenie składu Zarządu Ferro o p. Vladimira Sild umożliwi optymalny podział zadań w Zarządzie w obliczu rosnącej roli zakładu produkcyjnego w Znojmo w strategii Grupy. FERRO dostrzega wyższą wartość dodaną w sprzedaży coraz bardziej zaawansowanych produktów oraz konieczność szybszego reagowania na zmiany popytu.

W związku z tym coraz intensywniej wykorzystywany jest przez Grupę zakład produkcyjny w Znojmo kosztem zlecania produkcji podmiotom zewnętrznym (własna produkcja zapewnia również większą stabilizację w kontekście wahań kursów walut). Ferro rozpoczęło w 2Q 2017 jego rozbudowę - nakłady z tego tytułu w roku bieżącym wyniosą ok. 5 mln zł.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA