REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

W Warszawie padł rekord rozgrywek Instalacje On Tour

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 03 lip 2017 11:10
W Warszawie padł rekord rozgrywek Instalacje On Tour
Zwycięzcy rozgrywek w Warszawie.

Dwie minuty i 8 sekund to, jak do tej pory, najlepszy czas tegorocznych Instalacji On Tour, czyli eliminacji do Mistrzostw Polski Instalatorów 2018. Ustalony został podczas rozgrywek w Warszawie.

REKLAMA

Wywalczył go Kamil Owczarek podczas ostatnich rozgrywek w Warszawie (23 czerwca). Niespodzianką było również to, że na drugim miejscu podium stanęła kobieta-instalator: Magdalena Rędzińska (czas: 2:16). Trzecie miejsce należało do Artura Marszałkiewicza (2:45). 

Podczas eliminacji konkursowe zadanie polega na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w instalacje grzewcze i sanitarne. W każdej z 15-stu lokalizacji trójka najlepszych instalatorów otrzymuje nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który odbędzie się 25 kwietnia 2018 w czasie targów INSTALACJE w Poznaniu. Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy.

Do końca eliminacji pozostało jeszcze 9 miast, w tym: Wrocław, Zielona Góra, Gdańsk, Bydgoszcz i Olsztyn. Kolejne rozgrywki odbyły się w piątek 30 czerwca w Krakowie (Ogród Doświadczeń, al. Pokoju 68).

Organizatorem Instalacji On Tour są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami-sponsorami projektu zostały firmy: Afriso, Broetje, Grundfos, TECE oraz Vogel&Noot. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA