Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Warsaw Build razem z Aqua-Therm 2015

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 02 kwi 2015 13:57
Warsaw Build razem z Aqua-Therm 2015
fot. A. Kaczanowski

Trzecia edycja warszawskich targów budowlanych zostanie zorganizowana po raz pierwszy razem z polską edycją targów Aqua-Therm, w ramach których odbędzie się m.in. XIII kongres instalatorów InstalExpo.

REKLAMA

Przegląd rynkowych nowości, warsztaty i konferencje, omówienie aktualnych trendów w architekturze, planowanych inwestycji czy nowych środków wspierających rozwój rynku budowlanego w Polsce – to tylko część programu tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Warsaw Build 2015.

Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2015 odbywać się będą w od 16 do 18 września 2015 r. w warszawskim Centrum Expo XXI. W ubiegłym roku targi przyciągnęły wystawców i odwiedzających z ponad 30 krajów.

Uczestnicy Warsaw Build 2015 już po raz trzeci zaprezentują najnowsze produkty i rozwiązania z zakresu budownictwa, oraz wyposażenia wnętrz.

Uzupełnieniem wydarzenia jest odbywająca się równolegle pierwsza edycja targów Aqua-Therm Warsaw – poświęconych systemom klimatyzacji, wentylacji, systemom wodnym, grzewczym, wyposażeniu łazienek, basenów i SPA.

- Międzynarodowy charakter imprezy oraz formuła B2B to odpowiedź na potrzeby uczestników polskiego rynku budowlanego, zainteresowanych wymianą doświadczeń i zacieśnianiem współpracy z kontrahentami ze świata – mówi Anna Rabiej, organizator Warsaw Build 2015. - Ostatni dzień targów tradycyjnie otwarty jest dla inwestorów indywidualnych, planujących lub będących w trakcie budowy lub aranżacji domu, poszukujących fachowych porad oraz najlepszych materiałów budowlanych i wnętrzarskich - dodaje.

Drugiego dnia imprezy odbędzie się także XIII kongres instalatorów INSTALEXPO, organizowany w ramach Aqua-Term Warsaw. Ostatni dzień to m.in. prezentacje projektantów mebli i elementów aranżacji wnętrz, w tym zwycięskich prac wyłonionych w konkursie „Liczy się pomysł – dobre polskie projekty dla wnętrz”.

Miejsce Targów: Warszawskie Centrum EXPO XXI ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa

Godziny otwarcia: 16 września 2015, godz. 10:00-16:30 (spotkania profesjonalistów)

17 września 2015, godz. 10:00-16:30 (spotkania profesjonalistów)

18 września godz. 2015 10:00-15:00 (dzień otwarty)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA