Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. Home Expo

W dniach 4-6 września, w Warszawie, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, odbędzie się pierwsza edycja targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home Expo.

REKLAMA

Wystawcy - producenci z Polski i zagranicy - będą mieli okazję zaprezentować aktualne trendy w zakresie wykończenia, wyposażenia i aranżacji wnętrz, a także dekoracji domów, sklepów czy biur.Podczas imprezy pokazywane będą okna, drzwi, podłogi, umeblowanie i elementy wykończeniowe. Nie zabraknie również oferty przeznaczonej do łazienki.

Impreza targowa skierowana jest do osób zawodowo zajmujących się projektowaniem wnętrz, właścicieli sklepów, hurtowni, importerów i dystrybutorów branżowych produktów. Warsaw Home Expo zaprasza również klientów indywidualnych, którzy poszukują inspiracji do urządzenia domu, mieszkania czy biura. 

Organizatorzy targów przewidzieli również część merytoryczną. Trendy w wyposażeniu wnętrz wiosna-lato 2015 to temat wykładu, który odbędzie się w trakcie targów. Przedstawi on kierunki, jakie obowiązywać będą w przyszłym roku w wystroju wnętrz opracowane przez światowe biuro trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Podczas wykładu zaprezentowane będą również  materiały wizualne ilustrujące dominujące trendy kolorystyczne.

- Targi Warsaw Home Expo to okazja, by zobaczyć międzynarodową ofertę produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, ale również zdobyć wiedzę i uzyskać porady od ekspertów z branży. Na pewno wielu ciekawych inspiracji dostarczy wykład odnośnie trendów w wyposażeniu wnętrz w sezonie wiosna-lato 2015. Moda w aranżacji wnętrz dynamicznie się zmienia, warto zatem uważnie śledzić najnowsze pomysły, by stale być na czasie - mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu Międzynarodowe Targi Polska, organizatora premierowych Warsaw Home Expo.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA