REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Warszawski salon JETA już otwarty

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 07 marz 2018 10:42
Warszawski salon JETA już otwarty
Marka JETA jest obecna na polskim rynku od roku 1990 i jest firmą rodzinną. Salony łazienkowe JETA aspirują do bycia jednym z liderów w branży wyposażenia wnętrz w specjalizacji łazienek. Fot. JETA
Warszawski salon JETA już otwarty
Warszawski salon JETA już otwarty
Warszawski salon JETA już otwarty
Warszawski salon JETA już otwarty
Warszawski salon JETA już otwarty

Od 1 marca br. salony łazienkowe JETA powiększyły się o nowy salon w Warszawie, na ul. Marywilskiej 44. Nowy salon JETA otworzy się wraz z takimi markami jak: Mrówka, Jysk, Abra, Stokkihome, czy sieć salonów elektrycznych AT. Salon JETA Warszawa to już 17 salon firmowy.

REKLAMA

Charakter całego kompleksu handlowego o nazwie: „Wodny Park Handlowy” to wyposażenie mieszkań i domów. Klient JETA znajdzie tam wszystko by móc w pełni wybudować swój nowy dom a później go wyposażyć. W ten nowy koncept handlowy doskonale wpisuje się firma JETA ze swoimi artykułami wyposażenia łazienek.

Salon także łazienkowy

Na powierzchni około 500 m², salon łazienkowy JETA zaprezentował najnowsze formaty i wzory, takich uznanych marek jak: Tubądzin, Paradyż, Ceramstic, czy Cerrad. Dopełnieniem oferty będzie ekspozycja kabin marki Radaway, wanien Marmorin , czy szafek łazienkowych Deftrans, a jest to tylko mała część z bogatej oferty łazienkowej salonów JETA.

Na miejscu klient JETA otrzyma możliwość wykonania bezpłatnej wizualizacji swoje łazienki przez specjalistów. Dzięki czemu uzyska pewność, na początkowym etapie remontu, że wybór płytek ceramicznych i armatury sanitarnej jest zgodny z jego oczekiwaniami.

JETA rośnie w siłę

Marka JETA jest obecna na polskim rynku od roku 1990 i jest firmą rodzinną. Salony łazienkowe JETA aspirują do bycia jednym z liderów w branży wyposażenia wnętrz w specjalizacji łazienek.

Salon warszawski będzie kolejnym punktem, gdzie klient detaliczny i inwestycyjny będzie mógł dokonać wyboru w bogatym portfelu produktów łazienkowych firmy. Salon JETA Warszawa to już 17 salon firmowy.

Firma powiększa się także dzięki aktywnej polityce handlowej w zakresie sprzedaży własnej licencji na prowadzenie salonów łazienkowych.

Czytaj także: iF Design Awards 2018 – zobacz najbardziej designerskie produkty łazienkowe


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA