Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Water Evolution wchodzi do sprzedaży w Polsce

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 27 lis 2014 11:40
Water Evolution wchodzi do sprzedaży w Polsce
fot. Water Evoluton

Portugalska marka wnętrzarska wchodzi na rynek polski z pełną ofertą produktów do łazienki oraz rozwija sieć partnerskich showroomów.

REKLAMA

Water Evolution to producent kompletnych rozwiązań do pokoi kąpielowych - firma oferuje kolekcję armatury, wanny, brodziki, umywalki, kabiny prysznicowe, stelaże podtynkowe, meble oraz akcesoria. Za konceptem wzorniczym marki stoją portugalscy projektanci, m.in. Eduardo Souto de Moura, zdobywca Nagrody Pritzkera w 2011 r, którzy na pierwszym planie stawiają użytkownika i jego potrzeby. Sporą część kolekcji zaprojektował portugalski zespół projektowy Studio P.

Marka stawia też na dbanie o ochronę środowiska. Wszystkie baterie wyposażono w regulatory przepływu zmniejszające zużycie wody niezależnie od ciśnienia w instalacji zasilającej.  Oprócz armatury Water Evelution posiada w swojej ofercie ceramikę łazienkową oraz meble.

Water Evolution produkuje wyłącznie na terenie Portugalii. Baterie objęte są pięcioletnią gwarancją. Marka produkuje też na indywidualne zamówienie zestaw armatury łazienkowej lub same baterie w dowolnym, wybranym przez klienta kolorze z palety RAL.

Wyłącznym przedstawicielem Water Evolution w Polsce jest studio projektowania wnętrz Żywy Projekt kierowane przez Dominikę Wojtkowską. W najbliższym czasie planowana jest rozbudowa sieci dystrybucji o salony łazienkowe i studia wyposażenia wnętrz. Produkty marki wkrótce pojawią się w Beton Concept w Warszawie.


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA