REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wirtualne Instalacje On Tour (znamy zwycięzców z Katowic)

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 15 maj 2017 17:11
Wirtualne Instalacje On Tour (znamy zwycięzców z Katowic)
Konkursowe zadanie polega na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w konkretne instalacje. Fot. Instalacje On Tour
Wirtualne Instalacje On Tour (znamy zwycięzców z Katowic)
Wirtualne Instalacje On Tour (znamy zwycięzców z Katowic)

W miniony piątek (12 maja) w Katowicach wystartowały Instalacje On Tour, czyli eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI 2018). W tym roku zmieniła się formuła zawodów: manualne stojaki instalacyjne zostały zamienione na wirtualną grę.

REKLAMA

Konkursowe zadanie polega na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w konkretne instalacje. W Katowicach najlepiej z tym zadaniem poradził sobie  Krzysztof Hampelski z czasem 3:09, drugi był Tomasz Kolczarek (4:13), a trzeci Bolesław Wujczyk (4:53). 

- W każdej lokalizacji trójka najlepszych instalatorów otrzymuje nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który zostanie rozegramy 25 kwietnia 2018 w czasie targów INSTALACJE w Poznaniu. Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy – mówi Konrad Fleśman, dyrektor projektu Instalacje On Tour.

Do końca eliminacji pozostało jeszcze 14-ście lokalizacji, w tym m.in. Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Kraków, Łódź i Poznań. Najbliższe rozgrywki odbędą się w piątek 19 maja w Rzeszowie (hurtownia BIMs Plus, ul. Krakowska 150A).

W tym roku w eliminacjach mogą startować także uczniowie szkół instalacyjnych. Dla nich przewidziano osobną kategorię: "Eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów dla Szkół". W Katowicach na podium królował Zespół Szkół Budowlanych w Cieszynie: Daniel Janota (5:44), Damian Szalbot (6:34) oraz Wojtek Węglorz ( 8:07).

Organizatorem Instalacji On Tour są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami-sponsorami projektu zostały firmy: AFRISO, BROETJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT.


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA