REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wkrótce rozpoczynają się Targi Aquatherm Warsaw

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 04 lis 2016 11:44
Wkrótce rozpoczynają się Targi Aquatherm Warsaw
fot. Warsaw Build

II Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji,Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów
Aquatherm Warsaw 2016 odbędą się w dniach 16-18 listopada 2016 r. Podczas trzech dni wydarzenia polscy i zagraniczni wystawcy zaprezentują nowości produktowe i najnowsze trendy w obszarze rozwiązań dla branży HVAC, instalacji wod-kan, spa i basenów.

REKLAMA

W programie także liczne dyskusje i panele eksperckie, poświęcone zagadnieniom zwiększania efektywności energetycznej w nowo budowanych i modernizowanych domach. Najnowsze technologie, przykłady i korzyści z ich stosowania, aktualne zmiany w przepisach przedstawią przedstawiciele m.in. Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział Warszawski, Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła Port PC, Stowarzyszenia Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych SPIUG.

W programie specjalny wykład dla instalatorów, poświęcony zmieniającym się wymaganiom rynku i skutecznym metodom pozyskiwania klientów. Uczestnicy wydarzenia będą mieli także okazję poznania najnowszych rozwiązań na rzecz poprawy funkcjonalności obiektów basenowych i SPA. Nie zabraknie dyskusji o trendach w branży łazienkowej, którą poprowadzi Stowarzyszenie Salonów Wyposażenia Wnętrz.

Aquatherm Warsaw 2016 towarzyszy IV Międzynarodowym Targom Budowlanym i Wnętrzarskim Warsaw Build 2016.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej www.warsawbuild.pl

 


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA