REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Właściciele małych łazienek nagrodzeni przez Deante

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 23 lis 2015 19:59
Właściciele małych łazienek nagrodzeni przez Deante
Łazienka, która zajęła 1 miejsce w konkursie / fot. Deante
Właściciele małych łazienek nagrodzeni przez Deante
Właściciele małych łazienek nagrodzeni przez Deante
Właściciele małych łazienek nagrodzeni przez Deante

Firma Deante rozstrzygnęła konkurs skierowany do właścicieli małych łazienek pragnących odmienić to pomieszczenie. Jury wyłoniło trzy najlepsze zgłoszenia.

REKLAMA

Do konkursu „Zaplanuj małą łazienkę z Deante” spłynęło 78 zgłoszeń, zawierających zdjęcia istniejących łazienek i opisy tych wymarzonych. Większość uczestników podkreślała, że nie wie jak zaplanować niewielkie wnętrze, tak by spełniało kryteria estetyczne i funkcjonalne. Nie brakowało rodzin, które na co dzień borykają się z niefunkcjonalną przestrzenią, niedostosowaną do potrzeb użytkowników.

- Liczba zgłoszeń utwierdziła nas w przekonaniu, że Polacy potrzebują fachowego poradnictwa w zakresie urządzania małych pomieszczeń – rozmieszczenia sprzętów, doboru kolorystyki i dodatków. Wybierając laureatów, zwróciliśmy uwagę na historie osób, pragnących poprawić komfort życia domowników, a także plastyczne opisy wnętrz. Mamy nadzieję, że konkurs „Zaplanuj małą łazienkę z Deante” będzie dla wielu naszych klientów bodźcem do tego, aby przeprowadzić metamorfozę niewielkiego, niefunkcjonalnego wnętrza – mówi Anna Kowalska, z-ca dyr. handlowego ds. marketingu w firmie Deante.

Pierwsze miejsce zajęła Kinga Brzozowska, która dzieli łazienkę z mamą i bratem. Laureatka napisała w zgłoszeniu: „Pragnę odwdzięczyć się mamie za te 21 lat, które przy mnie jest”. Nagrodą za I miejsce są produkty Deante o wartości 3000 zł i projekt wnętrz autorstwa Magdaleny Nowak, współpracującej z Deante architektki wnętrz.

Na drugim miejscu na podium znalazł się Bartosz Jeromin, który określił swoją łazienkę mianem „…swoistego reliktu minionej epoki. Prywatnego, trzymetrowego muzeum wizjonerstwa lat osiemdziesiątych…” Laureat otrzyma produkty Deante o wartości 2000 zł.

Trzecie miejsce zajął Łukasz Sznajder, który pragnie odnowić łazienkę dla swojej żony i kilkutygodniowego synka. Młode małżeństwo włożyło mnóstwo trudu w samodzielny remont całego mieszkania. Ostatnim brakującym elementem pozostała łazienka. Nagrodą są produkty Deante o wartości 1000 zł.

Konkurs stanowił część projektu „Małe łazienki" od Deante, którego celem było pokazanie, jak można wykorzystać potencjał niewielkich pomieszczeń. W jego ramach architektki wnętrz: Magdalena Nowak, Joanna Sokołowska i Danuta Fąk przygotowały dziewięć modelowych aranżacji, przeznaczonych dla singli, rodzin i seniorów. Dodatkowo, powstał obszerny katalog on-line „Małe łazienki” oraz aplikacja, dzięki której można sprawdzić, jak produkty Deante prezentują się w łazienkach przygotowanych przez projektantki.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA