REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Włoskie przejęcie - kolejna fuzja w świecie designu

  • Autor: Anna Raducha-Romanowicz
  • 20 kwi 2015 12:35
Włoskie przejęcie - kolejna fuzja w świecie designu
Showroom Boffi w Los Angeles / fot. Boffi

Na początku kwietnia strategiczny sojusz ogłosiły dwie włoskie marki. Firma Boffi, producent wyposażenia łazienek i kuchni, stała się właścicielem marki De Padova.

REKLAMA

Firma Boffi nabyła 100% udziałów firmy De Padova – włoskiego producenta mebli. Luca De Padova, dotychczasowy prezes De Padova zyskał 7,5% udziałów Boffi tym samym stając się drugim głównym udziałowcem tej firmy. Wszedł także do jej zarządu obejmując stanowisko wiceprezesa.

Roberto Gavazzi pełni funkcję prezesa Boffi oraz De Padova.

Obie marki wykorzystywać będą potencjał własnej tożsamości oferując rozwiązania i produkty obejmujące wszystkie sfery mieszkania – od łazienki do sypialni, kuchni i mebli tapicerowanych.

Fuzja z Boffi oznacza wzrost i rozwój De Padova na całym świecie. Dzięki partnerowi z silną siecią dystrybucji i nowym powierzchniom wystawienniczym, które są coraz trudniejsze do osiągnięcia, będziemy bardzie widoczni. Wierzę również w synergię w dużych projektach oraz w możliwość tworzenia i otwierania wspólnych sklepów. Jestem pewien, że osiągniemy bardzo ambitne cele – mówi Luca De Padova.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA