REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Fot. Ceramika Tubądzin

Włoski architekt wnętrz Rudi Fontana, który od jakiegoś czasu związany jest ze Szczecinem, będzie współpracował z Ceramiką Tubądzin.

REKLAMA

Włoski projektant, który od 2008 roku związany jest z Polską, będzie współpracował z producentem płytek - informuje internetowy magazyn "Prestiż. Magazyn szczeciński". Projektant będzie wspierał markę w kwestiach wzorniczych i technologicznych. Będzie też brał udział w akcjach promocyjnych marki - głównie na Węgrzech, Słowacji oraz w Czechach. 

 

Fontana studiował Wyposażenie i Architekturę Wnętrz na Instytucie Cottage Italiano w Ferrarze. Projektował m.in. stoisko targowe “Città Ceramica” (Ceramiczne Miasto) dla Fabryki Pastorelli i projekt podłóg w Boscolo Exedra Luxury Hotel w Rzymie, historycznym budynku z XIX wieku. 

 - Z radością, zaciekawieniem i wielkim entuzjazmem podchodzę do idei Macieja Zienia, który jakiś czas temu podjął współpracę z Ceramiką Tubądzin polegającą na projektowaniu całych kolekcji płytek ceramicznych o powierzchniach opracowanych w szczególny i niezwykle interesujący sposób - mówi sam projektant w maju 2014 roku w wywiadzie dla bloga Architektura w Szczecinie.

(źródło: Prestiż. Magazyn szczeciński, blog Architektura w Szczecinie)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA