REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wsparcie zarządzania strategicznego mikro, małych i średnich przedsiębiorców – spotkanie informacyjne

  • Autor: Redakcja
  • 23 cze 2016 08:30
Wsparcie zarządzania strategicznego mikro, małych i średnich przedsiębiorców – spotkanie informacyjne
fot. Shutterstock

Polska Agencja Rozwoju Przedsiebiorczości zaprasza w czwartek, 30 czerwca 2016 r., na spotkanie informacyjne podziałania 2.2 POWER typ I.

REKLAMA

Spotkanie będzie dotyczyć możliwości otrzymania dofinansowania projektów ukierunkowanych na:

• realizację przez partnerów społecznych działań mających na celu opracowanie analizy potrzeb rozwojowych MMSP (z uwzględnieniem pracowników w niekorzystnej sytuacji na rynku pracy – o ile dotyczy), którzy nie posiadają planu lub strategii rozwoju,

• analizę faktycznej dostępności usług rozwojowych w ramach regionalnych programów operacyjnych dla MMSP i - o ile dotyczy - podejmowanie działań interwencyjnych,

• upowszechnianie wśród interesariuszy wiedzy o zdiagnozowanych potrzebach lub barierach rozwojowych, które wykraczają poza bezpośredni zakres wsparcia w rejestrze usług rozwojowych (RUR) działającym pod adresem www.inwestycjawkadry.pl i podejmowanie działań wdrożeniowych lub interwencji koniecznych do ich zaspokojenia (mainstreaming potrzeb rozwojowych).

Podczas spotkania, które odbędzie się w Centrum Konferencyjnym ADN w Warszawie (Al. Jana Pawła II 25), przedsiębiorcy uzyskają informacje dotyczące zasad ubiegania się o dofinansowanie, zakresu i wysokości kwoty dofinansowania oraz zasad prawidłowej realizacji projektu.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracji na stronie PARP.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA