Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zaproszenie na: Współpraca ponadregionalna firm budowlanych z Polski Wschodniej i Pomorza/ fot. klasterbudowlany.pl

W dniach 3-04.06.2014 roku w Ostródzie odbędzie się spotkanie kilkudziesięciu firm sektora budowlanego z kraju, zrzeszonych m.in. we Wschodnim Klastrze Budowlanym oraz Gdańskim Klastrze Budowlanym.

REKLAMA

Celem spotkania jest podjęcie rozmów nt. możliwości współpracy ponadregionalnej, nawiązanie długofalowych kontaktów Business To Business (B2B), integracja zarządzających firmami z branży budowlanej.

Temat spotkania

Uczestnicy spotkania będą zastanawiać się nad możliwościami integracji potencjału polskich firm sektora budowlanego w kontekście wyzwań internacjonalizacji prowadzonej działalności gospodarczej.

Do udziału w spotkaniu zostały zaproszone wyróżniające się firmy budowlane z makroregionu Polski Wschodniej, Pomorza i innych regionów kraju.

Podczas spotkania omówione zostaną dobre praktyki funkcjonowania klastrów sektora budowlanego w Polsce oraz perspektywy rozwoju firm budowlanych dzięki przynależności do struktur klastrowych. Przedstawiciele wszystkich przedsiębiorstw przedstawią profile swojej działalności w postaci krótkich wystąpień, wzbogaconych o prezentacje multimedialne. Poprzez promowanie własnej marki przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązania współpracy z innymi podmiotami z tej samej branży.

Nawiązanie takich relacji wiąże się z realnymi korzyściami w postaci stymulowania działalności innowacyjnej, wymiany wiedzy oraz doświadczeń, jak również przyczynia się do transferu technologii, informacji oraz wytworzenia sieci powiązań między przedsiębiorcami.

Organizatorem spotkania jest Wschodni Klaster Budowlany (budowlanyklaster.pl; tel./fax. 85 652 61 07).


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA