Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Stanisław Tępiński – współwłaściciel i założyciel Ceramiki Paradyż – został uhonorowany Nagrodą Specjalną „Przedsiębiorca 25-lecia Wolności RP” w uznaniu za stworzenie marki, będącej wizytówką krajowego przemysłu na rynkach międzynarodowych.

REKLAMA

Narodziny Ceramiki Paradyż zbiegły się w czasie z początkiem polskiej demokracji i gospodarki rynkowej. Dziś – po 25 latach działalności – Firma jest jednym z największych polskich producentów płytek ceramicznych. Tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w prawie 40 krajach świata. Jej obecny potencjał rynkowy to 1700 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym, które wyróżniają najwyższej jakości wzornictwo i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Docenił to Zarząd Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług oraz Rada Programowa Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020, wyróżniając Współwłaściciela i Założyciela Firmy – Stanisława Tępińskiego – tytułem „Przedsiębiorca 25-lecia wolności RP”.

Nagrody i wyróżnienia dla polityków, osobowości, przedsiębiorców oraz firm, których działania na przestrzeni ostatnich 25 lat szczególnie przyczyniły się do rozwoju polskiej przedsiębiorczości, odebrano 29 listopada podczas Wielkiej Gali w warszawskim hotelu GROMADA.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA