REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wybieramy toaletę dla Wrocławia. Ruszyło głosowanie internautów

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 03 cze 2015 08:32
Wybieramy toaletę dla Wrocławia. Ruszyło głosowanie internautów

Ruszyło głosowanie internautów w konkursie Koło na projekt łazienki publicznej we Wrocławiu. Można wybierać spośród 148 zgłoszonych i zaakceptowanych przez organizatorów projektów.

REKLAMA

Głosowanie Internautów na prace konkursowe trwa od 02.06.2015 r. do 10.06.2015 r., jest możliwe po zalogowaniu się na Facebooku Z jednego konta na Facebooku może być oddany jeden głos na jedną pracę w ciągu 24 godzin.

Głosować można na stronie www.konkurskolo.pl.

Wyróżnienie Internautów otrzymuje autor/autorzy projektu, który otrzyma największą liczbę głosów.

Projekty są opublikowane po ocenie przez Sąd Konkursowy. Werdykt Jury do dnia zakończenia konkursu „Projekt Łazienki 2015” jest utajniony.

Prace w konkursie internetowym są oznaczone godłem przyznanym podczas rejestracji oraz podpisane imieniem i nazwiskiem autora/autorów.

Każda prezentacja zawiera:

a) 2 plansze (miniatura);
b) wizualizacja obiektu wpisana w otoczenie;
c) wizualizacja wybranego fragmentu wnętrza łazienki;
d) rzut;
e) przekrój;
f) opis techniczny.

Portal Ryneklazienek.pl oraz magazyn Łazienka są patronami medialnymi konkursu.

  • O konkursie

    Tradycyjnie XVII Konkurs Sanitec Koło zlokalizowany jest podobnie jak w latach ubiegłych w jednej z polskich aglomeracji. Tym razem, toaleta projektowana jest w jednym z dziesięciu wrocławskich parków. Park Zachodni ma około 75 hektarów i położony jest w obrębie ulic Lotniczej, Milenijnej i Popowickiej, pomiędzy dużymi osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi w latach 70. ubiegłego stulecia. Stanowi dla mieszkańców tych osiedli miejsce rekreacji nie tylko weekendowej. Przyciąga ich tutaj zarówno piękne, naturalne otoczenie, jak i atrakcyjne miejsca zabaw dla dzieci, boisko do gier sportowych, a przede wszystkim powiązanie z polaną widokową w starorzeczu Odry.
    Dowiedz się więcej o konkursie.

REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA